Skocz do zawartości

extra depron 5mm


KLAKu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za co ukarałeś naprawdę ładny model taką owiewką kabiny ;)

Przy najbliższej okazji bym ją wymienił. Chodzi o kształt.

Reszta, jak już pisałem, naprawdę mi się podoba.

 

Aaaa to ja wiem, myślałem ze już coś gorszego uczyniłem  :)

Pokrycie zawsze zaburza wyważenie. Sprawdź, jak Robert radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze i tak bym to zrobił ;). A co do owiewki to nie wiem jak ja zrobić...

Ściągnij sobie jakiekolwiek plany z przekrojami samej kabiny, albo kadłuba na wysokości kabiny. Zerknij na rzut boczny, zobacz, jakie ma proporcje, czy jest plaskata czy bardziej zaokrąglona. Zrób sobie szablony i ogień ;) ! Sam się ostatnio męczyłem z oddaniem kształtu owiewki Zlina i też nie jest idealna, ale starałem się zachować wiernie proporcje i obrysy.

To wcale nie jest łatwe, ale potem procentuje. Oszklenie kabiny (jak i maska silnika) rzuca się w oczy i powinno oddawać charakter oryginału. Nawet jeśli nie robimy makiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziękuje wszystkim  :) Miro waga to 640g  z pakietem 1800/3s. Dlaczego się boisz?  Jaki masz silnik? 

silnik mam e maxa gf ale dalej nie pamietam tylko tyle ze ma 270 wat i ciag do 1200g , a boje sie bo jak twardsze ladowanie to w pyl z niej tylko zostanie , oblot planuje teraz po 28 czerwca bo zborza juz dos wysokie sa  :D , filmik bedzie napewno w mojej relacji , pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.