Skocz do zawartości

Paranoja


Pietuh

Rekomendowane odpowiedzi

 Glebę zaliczyłem nie raz szczęśliwie nic mi się nie stało - upadanie też jest sztuką

 No widzisz ! Nawet tak prostej sztuki jak upadanie nie opanowałeś ! Nawet nie wiesz kiedy i jak palnąłeś głową o coś (glebę ?) i efekty tego czytamy  w twoich postach. 

Młody jesteś więc masz sporo czasu by się nauczyć ale ćwicz w kasku , i jak już będziesz MISZCZEM ZALICZANIA GLEBY tzw.MZG to faktycznie możesz zdjąć kask o ile po intensywnym treningu będziesz odróżniał kask od własnej pięści.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mieliście rację GŁUPOTA z mojej strony... bezpieczeństwo jest drażliwym tematem, chyba dobrze że go poruszyłem... (jednak czegoś się nauczyłem)

 

Nie rozumiem tylko jadu płynącego z niektórych postów... (jak mnie ciągnie by znów mieć ostatnie słowo) BRoman, nie napisałem nigdzie, że tą sztukę opanowałem, ale wiem jak to jest nie odróżniać kasku od własnej pięści - UWIERZ - szczególnie gdy są w tym samym kolorze  ;)

post-14749-0-14361300-1428432653.jpg

 

...nie mniej jednak uważam że (z kolei w tym przypadku) krępuje ruchy... no i dopingu nie słychać  ;)

 

Przepraszam za OT, już siedzę cicho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.