Skocz do zawartości

Pitts - zestaw ARF balsa


Leda_g

Rekomendowane odpowiedzi

Rowniez niezle cacuszko Leszku :)

 

Jednak rzuca sie w oczy mocowanie wregi silnikowej.

Czy aby wpusty nie powinny byc od srodka aby wrega w razie czego nie odfrunela sobie razem z silnikiem??

ZDJECIE

 

Jesli zle mysle to mnie naprowadzcie i wytlumaczcie czemu tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piękny model, ciekawe jak będzie latał i jaka waga wyjdzię modelu.

W moim jest 19dm pow. skrzydeł a w twoim prawie 25dm, co przy tej samej wadzę da lepsze własności w powietrzu.

Ja mam bardzo wąskie skrzydła, ale będę testował lądowanie z klapami, zobaczymy czy to pomoże.

 

Czekam na relację z lotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz powiedzieć jedną rzecz? Skoro zapłacileś za niego z przesyłką 74$, to co bylo tańsze niż obecnie?

 

Wysyłka AirParcel do Polski 27$, model 70$ w obecnej chwili kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby wpusty nie powinny byc od srodka aby wrega w razie czego nie odfrunela sobie razem z silnikiem??

Przy klejeniu na ślinę powinna być, przy zastosowaniu sensownego kleju spoina jest o wieeele bardziej wytrzymała od przenoszonych obciążeń - tym niemniej dobrze kombinujesz ;-)

 

Mirek, niezły z Ciebie "zboczeniec"

Już mu to kiedyś pisałem, ale nie wzrusza go to i dalej w przerażającym tempie ulatnia modele :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.