Skocz do zawartości

P92


Krychol RC

Rekomendowane odpowiedzi

Gość slawekmod

Miałem kiedyś depronowego górnopłata (samoróbka) i założyłem mu silnik własnej roboty-3-fazowy 16-zwojowy motorek z 12 magnesami 7x7x3.średnica zewnętrzna wirnika ok 45mm.Model miał 1m rozpiętości i 20cm cięciwy.Akumulator to gws 11.1v 1300mAh.Silnik napędzał śmigło 12x6.Model ważył niecałe 500 g.Jak dałem drążek gazu na full to szedł jak rakieta do góry.przy drążku ustawionym na 1/3 silnik pobierał 2,3-2.5A i można było latać tym modelem ok 20-25 minut.Trzeba przyznać że motor ma duży moment obrotowy ale nieduże obroty, najlepiej pracuje z dużymi śmigłami.Jeżeli będzie taka potrzeba mogę wrzucić wieczorem fotki tego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
Cicho bo do czegoś się w planach dokopałem.

czy to nie to ?

 

Obrazek

 

Tam pisze 6 stopni a nie 10 jak ktoś mi zaproponował.

 

Ja mam też ten model i od tego samego autora (z Allegro). To jest P-92 ECHO. Zrobiłem go w ub. roku. W plananch (format cdr) oczywiście jest wznios i wszystko dokładnie rozrysowane. Ja oczywiście dorobiłem lotki na 2 serwa. Na dzien dzisiej szy tylko lekkiej modyfikacji uległa elektronika tzn. silnik, pakiet li-pol i inna aparatura. Model pięknie lata właściwie sam lata. Wieczorem wrzucę zdjęcia ale dla tych co chcą już go obejrzeć to zapraszam na skromną stronkę modelarzy z Siedlec: www.sgm.strefa.pl W dziale modele znajdziecie ten model :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.