Skocz do zawartości

P92


Krychol RC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kolego KRYCHOL RC dostajesz pierwsze ostrzeżenie za floodowanie na forum. w 2 wątkach ciągniesz to samo ztym fejsem. Prosiłem cie o troche pokory a ty swoje, poczytaj chociaż troche strone z której robiłęś fejsa a sie dowiesz co z czym i dlaczego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dopiero pojechałem po balse i zrobiłem wznios.

Na razie się klei więc jutro wstawie foty.

Dźwigar u góry złączyłem włóknem węglowym więc to wzmocniło konstrukcje a tak i tak będą jeszcze zastrzały ,a tak jeżeli mowa o zastrzałach to najlepiej z jakiej listewki sosnowej je zrobić (chodzi o grubość)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie sprawdź czy ten wznios oby napewno jest równy bo statecznik pionowy stoi pionowo do podłoża więc nie wygląda na to, że model stoi krzywo, no chyba ze to takie złudzenie, ale nie wiem czym mogło by być spowodowane ( słabo stoję z zasadami fotografii)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po oblocie !!!

Leciałem na wysokości 30m i przy lądowaniu wyrwało wszystkie 3 koła i tu jest pytanie jak mam przednie kółko zamocować bo tylnie 2 dam sobie rado bo mam już pomysł ???

 

Model obecnie wygląda tak:

 

10036155jk.jpg

 

10036171lp.jpg

 

10036182ud.jpg

 

Przednie kółko wyrwało sie już 2 raz ponieważ było tak wepchnięte i wklejone :lol:

10036196ji.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o przednie kółko więc od środka foto nie zrobię bo jak?

Ale mam pomysł żeby przylutować to kółka do uniwersalnej płytki (takiej stosowanej w elektronice do wytrawiania). Już tak testowałem i bardzo dobrze trzyma więc chyba tak zrobię. To zrobię że wytnę mały prostokącik z tej płytki uniwersalnej wywiercę 2 dziury

Po bokach i na środku przylutuję ten wygięty pręcik na którym jest przymocowane kółko

I przykręcę całość do modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o przednie kółko więc od środka foto nie zrobię bo jak?

 

a to Ty masz ten model poskładany na stałe? Skrzydla nie sa odejmowane?

Budując model zawsze warto przemyslec konstrukcje pod kątem późniejszych prac "wewnatrz" tak aby np. do wymiany serwa nie rozcinac kadłuba... :wink:

 

z zewnatrz będzie dość trudno solidnie wkleic to podwozie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.