Skocz do zawartości

Dni Skawiny 2008.


Milko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W dniu 3 maja odbędą się pokazy modelarskie( z naciskiem na szkutnictwo, ale również lotnictwo RC, rakiety itp.), na dorzeczu Skawinki w Skawinie.Jest to impreza na której można pooglądać jak i dołączyć się -polatać po pływać swoimi sprzętami :wink: ,również zielony teren jest fajny do spędzenia na "łonie natury" weekendu :wink: . Na nieco większą imprezę w tym miejscu zapraszam już 8 czerwca podczas dni Skawiny , wtedy odbywają się Małopolskie zawody modeli pływających, zazwyczaj jest wtedy więcej do zobaczenia :wink:, jak i więcej modelarzy się zjeżdża, lecz w obu przypadkach o ile pogoda dopisuje jest równie ciekawie. :D .

Niżej mapka dojazdu jak i fotki z minionych lat :) -

42506712pm5.jpg

58066639ws0.jpg

37296209gg5.jpg

59751620wo6.jpg

31686011am0.jpg

38889741yk5.jpg

Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ta "impreza" podczas obchodów 3 Maja, to zapewne będzie kilka modeli łódek jakieś samoloty rakiety można wpaść ale myślę że jeśli się ma jechać z dalsza to lepiej zebrać się na te zawody najprawdopodobniej pierwszy weekend czerwca, wtedy jest rywalizacja i zjawia się o wiele więcej uczestników, ja raczej będę ale jest to, zależne od pracy taty, ale myślę że dotrę :wink: . Biorę Guppiego tyle że miejsca na loty jest tyle co na fotce i tu rożnie z większymi modelami może być :| .

Na stronie Skawiny jest podane że:"od godz. 13.00 - pokazy modeli latających na Starorzeczu Skawińki, zorganizowane przez uczestników pracowni modelarskiej CKiS"ja będę pewnie od ok. 11 ale dokładnie podam jak wrócę do domu i przedzwonię- dowiem się na co można tam w tym roku liczyć. Myślę że jeszcze dziś podam dokładniejsze info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że miejsca na loty jest tyle co na fotce i tu rożnie z większymi modelami może być :| .
...start też tylko z ręki. Nawet delikatne lądowanie kończyło się kapotażem. Swoją drogą mogli by przed imprezą porządnie wykosić. W zeszłym roku polatałem ale trochę „na siłę”, okoliczne drzewa też lataniu nie sprzyjają. Niemniej warto przyjechać, atmosfera jest bardzo przyjemna.

W razie czego jak będziecie mieć „parcie na latanie” to w drodze powrotnej zapraszam do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na pewno o ile nie będzie "lało" ale dopiero koło 12.30-13 :wink:

Niestety tylko z jednym modelem latającym, nie wyrobiliśmy się ze skończeniem łodzi więc one dopiero w czerwcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę na 100% o ile nie w stanę a za oknem stały "opad" :wink: , pakiety naładowane reszta należy do pogody :) .

Ale z drugiej strony od ciebie meloow jest to kawał ,a praktycznie nie wiadomo co tam będzie, co byś nie jechał takiej drogi ,a tam nie polatają bo wiać będzie :| .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeh to tylko godzinka drogi a jak braknie warunków do latania to przynajmniej stateczki pooglądam i porobie foteczki na moja stronke ... waruniekm wyjazdu jest pogoda ... ale rano sprawsdze .... Milko jak możesz to dodaj mi na PW twój numer tel. i jak coś to bedze dzwonił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pierwsza część za nami :wink: . Szczerze powiem myślałem że będzie gorzej a tu sporo modelarzy się zjechało i w jak zwykle miłej atmosferze spędziliśmy popołudnie trzeciego Maja.

choć pogoda była nie pewna wiało raz mocniej raz słabiej udało się polatać ,pan Daniel(Deem) przewietrzył staudacher'a i przekonałem się co do zakupu w najbliższym czasie małej spalinki :wink: . Guppy tez powalczył z wiatrem :)

Kilka fotek:

55094538my9.jpg

31689048ve1.jpg

35680607gq5.jpg

81079849in6.jpg

89973550ui8.jpg

31138310bz4.jpg

Nasze rodzinne "stanowisko" :wink:

50611665hb3.jpg

67475805rw2.jpg

Nasz mały slizg.

88971343xy5.jpg

A tu akcja ratunkowa po "dachowaniu" po 20min dopchnęli go do brzegu.

10zv8.jpg

11pe0.jpg

Potwierdzona jest data zawodów- 8 Czerwca w Niedzielę.

Zapraszam :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu albumik z pokazów:

http://picasaweb.google.pl/fotomilk/PokazyModelarskieWSkawinie?authkey=39rCaGnHKRg

Niestety doszły mnie nieciekawe wieści że w tym roku w tym dniu na tym zielonym terenie ma odbyć się wiele innych atrakcji oprócz zawodów i miejsce może być zajęte co wyłączy możliwość latania :|

Miejmy nadzieję że te prognozy sie nie sprawdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam raz jeszcze.

Zawody już w następną niedzielę 8 Czerwca, otrzymałem informator więc skany zamieszczam, jak widać przewidziano loty samolotami RC więc może się uda kilka kółek zrobić :wink: .

( a się udało mój Tatko na folderek się dostał :D )

skawinf1qo5.jpg

skawinf2ue0.jpg

Ja jadę zapewne na 9. aby się rozłożyć i rozgrzać :wink: .

Zapraszam :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.