Skocz do zawartości

Silnik EMAX GT 2826/5 problem z piastą.


Ejdzjan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów. 

 

Czy ktoś posiada  może  taki silnik i  mógł by mi  powiedzieć  jaką  ma  grubość piasty dokręcanej na  inbusy ?? Kupiłem ten silniczek nie dawno   i  w  pudełku producent  dał piastę  o  grubości 6mm  co  na pierwszy  rzut oka  od razu mnie  to zaskoczyło  żeby do takiego silniczka który ma  uciągu około 3kg  była  piasta o tak małej średnicy. Tym bardziej że piasta zaciskowa którą  producent dodaje jako  drugą  ma  średnice  8mm. Najgorsze jest  to  że  założyłem ten  silnik  do modelu  i  w  czasie  lotu  wyrwało  mi  śmigło  z  ta piasta. Co  tu  dużo  mówić rozbiłem model  dość  mocno.  Kilka  dni  temu  zakupiłem nową  piastę  do tego  silnika  i  sklep  przysłał  mi  6mm  znowu  szok dzwoniąc  tam  tłumaczyli się że  innych nie  maja. Dzisiaj tą piastę założyłem   i  podczas  dokręcania  śmigła  nawet  nie  włączyłem  silnika   co  się  stało  piasta  się  urwała. Po  niżej  fotki.  Może  ma  ktoś  taki silnik  albo podobny   i  mógł  by mi powiedzieć jaką  ma  piastę   przy swoim silniku  lub  doradzić  w  jakim  sklepie  kupie  piastę  8mm  taka  jak powinna  być.

 

DSCF1531J_wwnpprq.jpg

 

DSCF1533J_wwnppxp.jpg

 

Pozdrawiam Adrian :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.