Skocz do zawartości

co sądzicie o modelu Blue Tanga


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, tak jak w temacie chciałbym poznać wasze opinie o tym modelu, ktoś miał z nim styczność? Ciężko znaleźć jakieś informacje na internecie konkretnie o tym modelu.

 

Pytam ponieważ znalazłem fajnie wyglądający używany model na tablicy i zastanawiam się czy warto

 

http://olx.pl/oferta/4x4-blue-tanga-69-samochod-zdalnie-sterowany-rc-bezszczotkowy-70km-h-CID767-ID9Y1fR.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok super za odpowiedz bo bym się wkopal :D ogólnie szukam jakiegoś modelu buggy używanego za 500-600 zł, co warto kupić? Albo chociaż jakie firmy ogladac

Dodam że chodzi mi o elektryczny najlepiej z silnikiem bezszczotkowym w skali 1:10, z dostępnością części zamiennych :D

Zastanawiam się nad:

Quantum Vandal I HSP XSTR bo takie propozycje znalazłem na forum i ww sumie podobają mi się, tylko modele chyba nie mają sprzęgła a w sumie nie wiem po co sprzęgło silniku elektrycznym ktoś mi wytłumaczY?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i głównie tak jak pisałem chodzi mi o dostęp do części zamiennych, tak aby jak coś się popsuje bez problemu móc wymienić, żeby się "dało" a nie było jakiś chińskich śrubek i nie tylko zamienniki ale jakieś lepsze/tuningowe odpowiedniki 

 

@edit

 

 

ok po kilku dnia wertowania forum już wszystko wiem ;)

 

Kupuje używaną stradę evo s ;)

 

Jeszcze raz dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.