Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w zidentyfikowaniu kamery


albi78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym na moim Pioneer-a 1400 zamontować FPV, dostałem od znajomego kamerę płytkową - wyjętą z jakiejś kamery kopułkowej do CCTV. Proszę o pomoc w jej zidentyfikowaniu  (wydaje mi się, że jest to starsza wersja SONY 540TVL), ale nie jestem pewien. Może ktoś będzie mi w stanie to potwierdzić.

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

 

 

post-1223-0-76890200-1430921055_thumb.jpg

post-1223-0-61778400-1430921065_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Celowo piszę post pod postem, bo sam znalazłem odpowiedź na nurtujące mnie pytanie i traktuje ten post jako odpowiedź.

 

Kamera płytkowa pochodzi z kamery kopułkowej SAMSUNG SID-50. Według karty katalogowej producenta (w załączniku) ma 540 linii i przetwornik 1/3" Super HAD CCD (wydaje mi się, że to - "ten" - przetwornik SONY), dodatkowo wraz z połamaną oryginalną obudową do moich rąk trafiła płytka do obsługi menu - OSD - działa. 

 

Kamera ma dodatkowo system odszumiania SSNR II, i obiektyw f=3mm o kącie widzenia 120st.

 

Bardzo proszę o opinie, czy ta kamera nadaje się Waszym zdaniem do FPV - czy jednak należy kupić coś innego?

 

 

SID-50.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.