Skocz do zawartości

Bonjour du Cameroun


Rekomendowane odpowiedzi

Dakru no to na co czekasz, zakładaj nowy wątek o tym waszym projekcie i napisz co tak kombinujecie z Peterem ... jestem stasznie ciekaw i nie mogę się doczekać fotek czy filmów znad Kamerunu. :D

 

PS. Baxter czyżbyś się wybierał na wczasy do Kamerunu :wink: że już bilet bukujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie powiem, polatalbym sobie z kamerka wsrod sloni, wodospadow.. Jak tam do Ciebie dojechac? Samolot z Rzymu, za rozsadne pieniadze znalazlem, ale informacji i transporcie wewnatrz panstwa, jak na lekarstwo...

Czego potrzebujesz z modelarskich spraw? Pomozemy jakos.

 

Pozdrawiam

 

baxter

Baxter jaki ty niby samolot z Rzymu znalazles, jak tu lata tylko Air France, Swiss i Brussel Airlines, no chyba ze cos nowego od wczoraj. Ale jak mowisz wazne zeby szukac to mozna naprawde znalezc w miare tanio cos. To nie USA wiec w miare tanio to i tak prawie 2 x tyle co do USA, bo tu malo lotow i malo ludzi lata.

Wszystko jest do zrobienia. Co roku mam przynajmniej 2-3 wizyty z Polski. Jesli chcesz przyjechaqc to nie ma zadnego problemu. Podajesz dane ja ci wysylam zaproszenie w wszystkimi potrzebnymi pieczatkami, zalatwiasz wize przez znajomego(a) w Londynie lub Paryzu , szczepisz sie na zolta febre ( nic wiecej choc ci beda bajki opowiadac, bo tylko stracisz niepotrzebnie pieniadze ) kupujesz bilet i lecisz. Ja juz dalej sie toba zajmuje od lotniska w Yaounde. Oczywiscie z Polski obciaze cie jak wielblada moimi rzeczami.

Kiedy zatem chcesz przyleciec ?

pozdrawiam

darek

 

ps. przed przyjazdem poczytaj w ciekawostkach na mojej www - wspomnienia Joli, szczegolnie, a pozniej Anki, Marianny i Artura, troche ci przybliza nasze realia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dakru no to na co czekasz, zakładaj nowy wątek o tym waszym projekcie i napisz co tak kombinujecie z Peterem ... jestem stasznie ciekaw i nie mogę się doczekać fotek czy filmów znad Kamerunu. :D

 

PS. Baxter czyżbyś się wybierał na wczasy do Kamerunu :wink: że już bilet bukujesz

 

Watek zalozy Peter on jest specjalista od tego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Coś kombinujecie z Peterem i to jest chyba bardzo dobrze.

Wspomnę tylko, że nasze forum troszkę wspomaga młodych modelarzy.

 

Jestem bardzo otwarty oczywiscie na wszelka pomoc !!! z gory dziekuje za kazdy gest !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lot byl przez casablance, Air France wychodził drożej, niezla byla tez z Frankfurtu. :)

A z tym zaproszeniem uwazaj, bo na prawde moge przyleciec, mnie nie trzeba 2x powtarzac.. :lol2:

Po 25 czerwca jestem wolny, az do polowy wrzesnia..

 

Pozdrawiam

baxter

 

nie ma sprawy czekam na dane do zaproszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrazam sobie wyjazdu bez zabrania rzeczy modelarskich.

Nad tym co trzeba zabrac, trzeba sie zastanowic. Z jednej strony potrzebny jest sprzet dla Darka, ale mysle ze elektronika i mechanika precyzyjna, bez materialow typu balsa czy EPP. mysle o silnikach reglerach, lipolach.

Z drugiej strony jest tam sporo mlodziezy, nalezy pomyslec o jakis materialach dydaktycznych, prostych modelach, gumowkach, albo szybowcach.

Materialy konstrukcyjne to mysle ze miejscowe, jest to kraj bogaty w szlachetne gatunki drewna, EPP pewnie nie bedzie ale mysle ze Coroplast sie znajdzie.

 

Z powazaniem

Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.