Skocz do zawartości

Pakiet z Aliexpress


macielot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym poznać waszą, bardziej napewno profesjonalną niż moją, opinie pakietu z Ali: http://www.aliexpress.com/item/Wholesale-2015-Upgrade-3S-35C-11-1V-2200mah-Fire-Bull-Lipo-Battery-For-RC-Helicopter-Airplane/32271819528.html?spm=2114.32010308.4.183.JhVJ8g

No bo w sumie jest 35c za taką cene z darmową przesyłką czego chcieć więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym poznać waszą, bardziej napewno niż moją, opinie pakietu z Ali: http://www.aliexpress.com/item/Wholesale-2015-Upgrade-3S-35C-11-1V-2200mah-Fire-Bull-Lipo-Battery-For-RC-Helicopter-Airplane/32271819528.html?spm=2114.32010308.4.183.JhVJ8g

No bo w sumie jest 35c za taką cene z darmową przesyłką czego chcieć więcej?

Drugiego, tym razem pewnego, pakietu.

To hobby potrafi się bardzo zemścić na zbytnich oszczędnościach na elektronice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Kolega próbował takiego bez naklejek, w gustownej srebrnej folii/taśmie.

To był jedyny jaki dotychczas widziałem przypadek zapalenia się pakietu w locie.

 

Żeby nie było, że przytaczam jakąś extremę: pakiet nabyty w znanym i lubianym sklepie internetowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co chodzilo. Tyle ze te firmy co wymieniles biora cele z tego samego zrodla co noname bo innych zrodel nie ma. Cena pakietu z ali jest w miare atrakcyjna wiec moze osoba zainteresowana moze zabawic sie w sapera u kupic jeden czy 2 pakiety i zdac relacje po sezonie. Z innej beczki z ali zasaperzylem podgrzewacze do swiec oo ok $9 i jestem zadowolony.

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.