Skocz do zawartości

Przepis na kreta


AndyCopter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet wytrawnemu pilotowi się zdarzy...

Prosty przepis na kreta: zbyt silny wiatr, zbyt lekki model i utrata sterowności gotowa.

https://www.youtube.com/watch?v=os6OWBCfbSs

 

Wzmocnienie taśmą w modelu eksperymentalnym, ma bezsprzeczną zaletę. Po szybkiej naprawie, można latać dalej ;)

hbzNFTU.jpg

 

a wieczorem gorące SPA, i model jak nowy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Aczkolwiek dziwnie to leciało, easy starem latałem w taką wichurę, że mną na dole targało, skończyło się, tak, że nie dałem modelem wrócic do siebie, i odddalał się z wiatrem, puściłem stery i se wylądował, szukałem go 40 minut, brak uszkodzeń, z tego co sie zorientowałem, easy star ale 1 jedynka, ma dość mocny dziub. W sumie do tej pory mój Easy wygląda jak nowy, a ma już 3 lata?:). Jednak modele z EPP to cud, wiadomo, może nie są tak łądne jak konstrukcje, ale konstrukcja po ttakim krecie by nie istniała, a piankowca powyciągasz, kropelka kleju i w powietrze, praktycznie beztroskie latanie, a przy konstrukcjiczy to elektryk czy spalina, to skupienie maksymalne, przy piankowcu można bardziej poszaleć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.