Skocz do zawartości

Jaki samolot na początek???Granica 300-400zl.


gutekx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,pewnie macie mnie już dość na tym foum :P

 

Nie chcąc zakladać nowego tematu chcialbym zadać jeszcze parę pytań.

 

Wczoraj kupilem Sky Lady II ponieważ dużo osób tutaj tak mi polecalo.

 

Jednak w przyszlości również chciabym zbudować jakiś samolocik lecz z tą aparaturą co dostanę ze Sky Lady i teraz takie moje pytania:

 

-jaki tu by samolot zbudować z moim zerowym doświadczeniem ale żeby byl dostosowany do aparatury SL(przydaby by się plany,w formie kartki dużego formatu ew.móglbym od kogoś odkupić)

 

-z czego by tu zrobić takowy samolocik(balsa czy depron)i czym to pokryć(papier japoński?)

 

-czy mogli byście mi podać jakąś stronkę lub post w którym byly by zdjęcia krok po kroku jak zbudować takowy modelik??

 

-czego bym jeszcze ewentualnie potrzebowal???

 

Za wszystkie odpowiedzi ,sugestie ,zainteresowanie BARDZO DZIĘKUJE i POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, coś mi się zdaje, że ta aparatura nie jest rewelacyjna.

Na poczatek może być np. RWD-5 by Skazoo, depronik, model dla poczatkujących. Opsis budowy ze zdjęciami oraz planami masz tutaj :arrow: http://forumrc.alexba.eu/users/skazoo/rwd/rwd.htm

A na tym forum tez wielu modelarzy od niego zaczynało, i jest tu także wiele postów o nim - wystarczy opcja "Szukaj", a z resztą powinieneś dać sobie radę. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aparatura nie jest rewelacyjna

aparatura nie jest rewelacyjna, ale jest, dziala dobrze i ma niezly zasieg. na orginalnym odbiorniku nie sprawdzalem, ale nigdy zasiegu nie stracilem, wiec ok 500m ma. natomiast z odbiornikiem REX 5+ ma zasieg 800m na ziemi, sprawdzone.

 

pozdrawiam i zycze udanych lotow.

baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.