Skocz do zawartości

Jaki samolot na początek???Granica 300-400zl.


gutekx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem na tym forum nowy a i w modelarstwie od niedawna siedzę.

 

A więc chciabym sobie kupić coś latającego w granicach 300-400 zl,wiem że za tyle czegoś

 

dobrego nie kupię lecz rozglądając się na allegro natrafiem na parę ciekawych ofert:

 

 

1.) http://www.allegro.pl/item356411632_samolot_corsair_f4u_4_kanalowy_r_c.html

 

 

2.) http://www.allegro.pl/item356413934_samolot_super_sonic_4_kanaly_zestaw_r_c.html

 

3.) http://www.allegro.pl/item357472541_zestaw_dla_poczatkujacych_piper_j_3.html

 

4.) http://www.allegro.pl/item356728087_samolot_biplane_r_c_3_kanalowy.html

 

ITD.

 

Zwróciem szczegulnie uwagę na 1 i 4 pozycję i bym by skonny kupić któregoś z nich lecz wolalem się zapytać kogoś z doświadczeniem.Fajnie by bylo gdyby byl choć ciut akrobatyczny no i szybko latal :P A może znacie jakieś inne,leprze samoloty za tą cenę????

 

Za wszelką pomoc,WIELKIE DZIĘKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co podałeś ta są zabawki dla dzieci. W tej cenie kupisz np sky lady http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=22 Jest to motoszybowiec kompletny do lotu. Podobno jest modelem do nauki latania (ja sie akurat uczyłem latać na innym modelu także nie mogę tego potwierdzić). Narazie sie nastaw na naukę latania normalnego bez akrobacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy, drugi i ostatni sobie odpuść bo rozwalisz je w pierwszej minucie lotu. Z małymi piperami też czasami są problemy. Najlepiej poszukaj zestawu sky lady albo jeśli chcesz mieć dobry model to kup easy glidera multiplexa z tym że do easy będziesz musiał dokupić osobno elektronike. Innym wyjściem jest zbudowanie samolotu samemu z depronu. Na materiały wydasz z 20-30zł a reszte kasy będziesz mógł wydać na lepszą elektronikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czytaj a nie zadawaj pytania. Takie tematy już były kilkukrotnie i odpowiedź sie powtarzała.

Chcesz od razu wznieść się w powietrze kup SKY LADY

Chcesz trochę pokombinować z konfiguracją sprzętu kup EASY GLIDERA' a LUB EASY STAR' a.

Chcesz wyrzucić kasę w błoto kup "modele" z linków które podałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witej.

Widzę, że dołączyłeś do nas dzisiaj o 17:35 i 15 min później zadałeś pierwsze pytanie, więc domyślam się, że nie zdążyłeś zauważyć, że na pierwszej stronie w zakładce Od czego zacząć? ten temat był już 4 lub 5 razy powtarzany i zapewniam cię, że jest ich dużo więcej.

 

:szukaj!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Teraz wolałbym kupić EG, ale jeśli chcesz kupić Easy Glidera, a jeszcze nie masz radia, to napewno nie skończy się to na 400 PLN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam!

Potwierdzam, że NEMO jest niezłym wyborem na pierwsz model RC. Po pierwsze fajnie lata (choć lepiej najpierw potrenować na FMS) a po drugie ma wyposażenie które spokojnie można wykożystać w kolejnych np. depronowych latadłach (przyzwoity nadajnik i odbiornik niezłe serwa i regler do szczotkowców). Dla mnie jest to właśnie pierwszy model RC i wylatałem nim już około 2 godzin (nie jest to dużo, ale jak widać po relacjach na forum przecietna długość żywotu pierwszego samolotu często nie przekracza kilkunastu sekund)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widać po relacjach na forum przecietna długość żywotu pierwszego samolotu często nie przekracza kilkunastu sekund

 

O przepraszam, u mnie była sekunda 1 (słownie jedna) ;) dopiero drugi lot to parenaście, licząc, że czas wzrasta wprost proporcjonalnie, do wakacji powinienem wylatać cały pakiet :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIC NIE PISZESZ czy umiesz latać lub czy możesz się podpiąć kablem do kogoś trener -uczen .Jeśli tak to dasz sobie radę .Natomiast jeśli nie to radze zacząć od modelu z EPP ze względu na jego trwałość( już raz o tym pisałem).Widzałem ostatnio w cyber -fly we Wrocławiu podobny model do tego na którym uczyłem się latania na lotkach.Pan Marek wprawdzie nie ma go w ofercie ale ma w komputerze i prawdopodobnie może Ci wyciąć .Model i wyposażenie są naprawdę tanie a zaoszczędzone śmigła i ocalałe akumulatory czy silniki pozwolą Ci zbudować następny model

Pozdrowienia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez tam jest napisane z czym jest. jak bys nie kumal nadal, to NIEMA: aparatury baterii, regulatora napiecia, serw. Jezeli stac cie na zakup sprzetu osobno, oraz masz wiedze jak to wszystko zlozyc.... to bierz. Ale jezeli nie masz tej wiwdzy, to pomysl jeszcze troche..

 

baxter

P.S.

mam prosbe, chlopaki nie piszcie tekstow z ktorych niewiele wynika.

Cyt

Model i wyposażenie są naprawdę tanie.

koniec cytatu.

Ile to jest tanie? 50zł czy 300zł? dla Ciebie tanie czy dla mnie?

chlopak chce kupic sobie model, najlepiej zestaw i jeszcze lepiej jak by jutro po poludniu mozna bylo pojsc sobie polatac. A wy komplikujecie sprawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeby Ci jeszcze trochę w głowie namieszać to dorzucę swoją propozycję ;)

Najtańszym i wg. niektórych najlepszym sposobem na wejście w lotnicze rc jest szybowiec.

Nie wymaga on drogich pakietów i ładowarki do nich (ja przez ok. rok latałem na 4 "luźnych" akumulatorkach+ładowarka do nich w zestawie i dało się). Aparatura niby wystarczy 2 kanałowa, ale to taka trochę "nieprzyszłościowa"-min. 4-ro. Budując taki szybowczyk naprawdę dużo się można nauczyć, a i satysfakcja nieporównywalna do gotowca.

To tak ode mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.