Skocz do zawartości

E-hawk 1500 - opinie, a może coś podobnego z polecenia?


Mozart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam informacji o tym szybowcu pod kątem lotów oraz jak wygląda jego budowa z zestawu kit, który planuję zakupić. Może jest tu jakiś posiadacz? :)

Szukam jakiegoś balsowego motoszybowca w tej klasie rozmiarowej i prosiłbym o polecenie czegoś taniego, a dobrego. Czy taki rozmiar pozwoli mi na dłuższe loty i złapanie termiki? Będę wdzięczny za każdą wypowiedź:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten model. Bardzo przyjemnie się nim lata. Do termiki jak najbardziej a i podstawową akrobację można nim wykonać bez problemu. Jak za tą cenę (ok. 200,-) całkiem przyzwoity zestaw.  Posiada w/g mnie dwa mankamenty: jeden to przód kadłuba wykonany z tworzywa ABS ( dość kruchy plastik, trzeba uważać szczególnie przy lądowaniach), natomiast drugi to kołpak z łopatkami (sposób mocowania na wałku silnika to porażka).

 Poszczególne elementy są dość dobrze wycięte. Przy montażu zestawu mały problem może jedynie stwarzać klejenie kesonu (szczególnie górnej jego części) ze względu na eliptyczne zakończenie skrzydeł, ale przy odrobinie cierpliwości można to spokojnie wykonać. Jeśli chciałbyś wiedzieć coś jeszcze - pisz tu lub na pw.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.