Jump to content

Jacekecaj

Modelarz
 • Content Count

  267
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Excellent

About Jacekecaj

 • Birthday 06/28/1968

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Smólnik/Włocławek
 • Imię
  Jacek

Recent Profile Visitors

1,542 profile views
 1. Jestem czwarty dzień po J&J jak do tej pory żadnych niepożądanych objawów. Żona po dwóch dawkach Pfizera - podobnie. Ale za to jej koleżanka po drugiej dawce trzy dni lekko gorączkowała.
 2. Model firmy Seagull z rozbitym kadłubem. Jedno skrzydło i jeden ster wysokości do drobnej naprawy. Maska silnika do odzyskania. Pilot oraz pilotka - przeżyli Leży na półce już trzeci rok i raczej nie doczeka się odbudowy a szkoda mi go spalić. Jeśli znalazł by się chętny na odbudowę, podeślę zdjęcia. Oddam po kosztach wysyłki.
 3. Silnik używany w bardzo dobrej kondycji, resurs - 2 godz. 30 min Napędzał model Future 1,6m Zakupiony 05.05 2020 (paragon) Dla osoby zainteresowanej więcej zdjęć na e-mail lub telefon. Cena: 700,- razem z przesyłką.
 4. Model używany firmy Phoenix, stan dobry. Normalne ślady użytkowania. Silnik żarowy Saito FA-62 B, przebieg (resurs) - 2 godz. 30 min. praktycznie nowy. Wcześniej model był napędzany silnikiem OsMax 55AX . Posiadam jeszcze maskę silnika, której nie ma na zdjęciach. Serwa Hitec HS 255MG x 4, gaz PowerHD 1711MG. Cena: 1200,- Filmik z lotu (jeszcze z silnikiem OsMax): Model bardzo przewidywalny i co ważne nie boi się wiatru. Mogę sprzedać oddzielnie silnik i model. Najchętniej odbiór osobisty lub mogę dowieźć w cenie paliwa.
 5. Nowy, kompletny zestaw ARF modelu samolotu Extra 300L firmy Black Horse nr producenta BH14 Rozpiętość - 1800 mm Długość - 1700 mm Waga - w zależności od wyposażenia do 4,5 kg Zestaw zawiera również oryginalne naklejki. Instrukcja montażu: http://www.blackhorsemodel.com.vn/wp-content/uploads/2013/08/BH14-Instruction Manual Extra 300l_239.pdf Cena: 600,- zawiera koszt przesyłki. Więcej informacji na PW
 6. Tak trzymaj . Testowanie w locie zweryfikuje Ci ustawienia. Będziesz Pan zadowolony.
 7. Witam Marku. Minął kolejny rok - u Ciebie eskadra rozrosła się do sporego dywizjonu a u mnie (wstyd się przyznać) nie mogę dokończyć biednego Mustanga . Pozdrawiam.
 8. Patrzyłem w instrukcji: funkcja LAND wychyla jednocześnie klapy i ster wysokości - więc lotki nie będą wychylane; Ewentualnie możesz spróbować z mix-em CROW Mam taką samą instrukcję: zobacz str.34 - PMX1,PMX2- programowalne miksery
 9. Krzysztofie, wieczorem jak będę w domu zajrzę do instrukcji i do swojego nadajnika, może będę mógł w jakiś sposób pomóc. Pozdrawiam
 10. Model w końcu doczekał się oblotu . Proszę wybaczyć jakość filmiku, ale filmiki to nie do końca moja bajka. Jeśli chodzi o własności lotne modelu - dla mnie super, właśnie tego oczekiwałem. Klei się powietrza, z silnikiem 20cc aż nadto mocy, zdecydowana większość lotu na połowie przepustnicy. Szkoda tylko, że warunki pogodowe były dość fatalne i nie pozwoliły przetestować w pełni modelu. Dość długo zastanawiałem się, czy w ogóle wystartować. Okazało się jednak, że nawet silniejsze podmuchy wiatru są mu niestraszne. Na chwilę obecną banan na twarzy https://youtu.be/2w7o4v2wJDc
 11. Leszku, hasło do logowania jak najbardziej, ale login-u już niestety nie.
 12. Tak Romanie - zaraz po incydencie wrzuciłem go do wyszukiwarki - kilka zgłoszeń odnotowanych, podobne przypadki od początku lutego br. szkoda tylko, że po incydencie , oszczędziło by mi to wizyty w banku.
 13. Chciałbym przestrzec wszystkich sprzedających modele i nie tylko przed oszustem proponującym zakup modelu i wysyłką za pośrednictwem portalu OLX. Kontaktuje się przez aplikację WhatsApp - do mnie wysłał zapytanie czy oferta sprzedaży jeszcze aktualna z nr-u 799770103 (ale nr może być oczywiście całkiem inny). Kontaktuje się wyłącznie przez sms nie odbiera telefonu. Zaniepokoiło mnie to, że nie interesowały go szczegóły modelu, tylko od razu zaproponował kupno. Na szczęcie w porę zorientowałem się, że przekierowanie na stronę OLX jest fałszywą stroną. Jednak jak to mówią dla "świętego spokoju" będę musiał po świętach odwiedzić bank i zmienić logowanie do konta. Przy okazji życzę wszystkim udanych, radosnych Świąt Wielkanocnych.
 14. Ciekawa relacja. Nasunęła mi się tylko jedna uwaga do ostatniego zdjęcia. Nie odbierz mnie źle, nie chodzi mi o wymądrzanie, ale tak na przyszłość - łączenie deseczek balsowych czy listewek jeśli brakują nam na długość powinniśmy kleić pod kątem, a nie prostopadle do krawędzi. Chodzi o dłuższą krawędź łącznia klejonych elementów oraz wytrzymałość. Powodzenia podczas oblotu .
 15. Gratuluję modelu Tomku. Czy malowałeś osłonę kabiny, czy wykonałeś drugą? Na finalnym zdjęciu jest czarna. Swój kit ostatecznie odstąpiłem koledze z forum na rzecz innego modelu, który również chcę oblatać w najbliższych dniach. Mam nadzieję, że opiszesz wrażenia i zamieścisz jakiś filmik po oblocie .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.