Jump to content

Jacekecaj

Modelarz
 • Content Count

  255
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Excellent

About Jacekecaj

 • Birthday 06/28/1968

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Smólnik/Włocławek
 • Imię
  Jacek

Recent Profile Visitors

1,379 profile views
 1. Witam. Szczegóły tutaj: https://www.olx.pl/d/oferta/model-samolotu-valiant-firmy-hangar-9-CID767-IDHnm5A.html Sprzedam lub wymienię na silnik OS Max GT33
 2. Proszę podać dane do transakcji zakupu przodu kadłuba

 3. Witam - jestem zainteresowany kupnem. Prosze podac dane do sfinalizowania transakcji.

   

 4. Jacekecaj

  .

  Przygodę z silnikami żarowymi/benzynowymi rozpocząłem dopiero w zeszły roku, ale postanowiłem notować czas pracy poszczególnych silników. Użytkuję nowe silniki (poza jednym) i robię to głównie dla własnej orientacji, by móc stwierdzić np. który silnik mogę uważać w danym momencie za dotarty i przejść na inny skład mieszanki. Innym powodem może być informacja dla kupującego w momencie ewentualnej sprzedaży danego egzemplarza.
 5. Super ?. Z tego co widzę, jest to pianka kryta jednostronnie folią ameliniową - czy tak? Czy mógłbyś zrobić zdjęcie odciągów podwozia? Dorobiłem do swojego Fokker-a golenie z płaskownika 2mm i jest trochę za bardzo wiotkie, bez odciągów się nie obędzie.
 6. Dzięki Andrzeju za miłe słowa ? Ponieważ jadąc na lotnisko zabieram do auta z reguły kilka modeli, pokusiłem się o małą modyfikację "ogona", aby łatwiej go było upakować - można teraz w prosty sposób montować i demontować usterzenie, wsuwając je w kadłub i skręcając na dwie śrubki. Oczywiście konstruktor Leszek został o tym fakcie poinformowany ?. Pierwsze loty pokażą, czy mój pomysł zda egzamin, czy jednak konieczne będzie wklejenie usterzenia na stałe. Tak finalnie prezentuje się oklejony model: Biorę się teraz za wykonanie maski, podwozia i uzbrajanie modelu.
 7. Powoli, ale do przodu - zaczynam oklejać model ?:
 8. Leszku - polecany przez Ciebie zbiornik wreszcie przyjechał i okazał się być idealny ?? Jeszcze tylko półka na moduł i można zamykać przód kadłuba.
 9. Dlaczego czujnik hala jest odkręcony z silnika?

  Pozdrawiam.

  Andrzej

  1. Jacekecaj

   Jacekecaj

   Witam. Czujnik odkręciłem, ponieważ jest na stałe z modułem (nie jest łączony na wsuwki jak w przypadku np. silników DLE) i podczas demontażu silnika z modelu nie miałem innego wyjścia. Również był odkręcony jak przyjechał do mnie nowy. Jest tak mocowany, że nie ma mowy aby go ustawić inaczej.

   Pozdrawiam.

  2. andgdy

   andgdy

   ok. dziękuję za informację

   pozdrawiam

 10. Cześć Marku. Pogoda robi się nieciekawa, miałem trochę wolnego czasu, więc trzeba się czymś zająć ?. Wrzuć jakieś zdjęcia z budowy do wątku Wieśka ?.
 11. Zakres prac na dziś: Jeszcze troszkę dopieścić i można oklejać ?
 12. Witam .Jeśli zbiornik 360ml aktualny to proszę o dane do przelewu.pozdro

  1. Jacekecaj

   Jacekecaj

   Witam. 

   Nr konta: 68 1050 1979 1000 0090 9316 2619

   Jacek Goliszewski

   87-815 Smólnik 9

   Proszę o dane do wysyłki. Pozdrawiam.

 13. Dalszy ciąg prac przy modelu: skrzydło w stanie surowym, wręga silnikowa z otworami technologicznymi?.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.