Skocz do zawartości

Folia z banggood


Gawelli

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to ,że to ta sama folia co w HK EU http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__43276__Covering_Film_Solid_Bright_Red_5mtr_102_EU_Warehouse_.html  Kupiłem ostatnio 4 kolory, to całkiem dobra folia , ma dobry klej i nieźle się wykurcza. W niczym nie ustepuje innym "markowym" foliom. Dla mnie spoko, zwłaszcza w tej cenie :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

.. a ustępuje :) Jest dużo lżejsza co jest jej kolejnym atutem :) Warta zakupu rzecz jasna :)

 

Nie jest to moja opinia a Tych co używali, daję więc wiarę na 99%

Nie do końca tak jest :) folia w HK występuje w trzech cenach , te droższe są wyraźnie grubsze np: biała, czarna, niebieska (takie mam) ale tańsza oliwkowa jest równie mocna choć cieńsza ,tylko kłopotliwe jest w niej oddzielenie foli właściwej od ochronnej, mocno przylega, jak przyklejona a może tylko moja rolka długo gdzieś leżała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszku, ja miałem na myśli, że dobrze doradziłeś, żeby nie było, że podważam ... a to czy się lekko czy trudno oddziela można przecierpieć byle wytrzymałość i masa końcowa okleiny była znośna :) Jeśli chodzi o mnie to porównuję z Oracoverem, w którą zainwestowałem a nie użyłem .. leżą rolki w szafie a okleiłem "chińszczyzną" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.