Skocz do zawartości

Regulator napiecia-jakie napięcie wyjściowe


pablos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy to jest gotowy model kupiony ,czy tez sam go robiłeś?

Tak czy inaczej to:

Serwo wystajace pod kadłubem(kierunek?) to nie zaciekawy pomysł,w razie ladowania w wyszej trawie możesz zrobić mu kuku.

Ster wysokości można by wkleić pod kierunkiem robiąc w nim otwór w postaci kawałka tortu i połączyć obie lotki steru wysokości w jedną całość.

 

Na chwilę obecnąwydaje mi się że już zostaw jak jest. Jak dlamnie to troche nieprzemyślana konstrukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już marudze to kilka porad kture ja stosuje robiąc zbliżenia.

Robie zdjecie oddalone a wycinam interesujacy mnie fragment.Zazwyczaj wychodzi na to że ze zdjecia o wymiarach 2xxxna 2xxx zostaje wyciety kawalek 600x400 lub cos kolo tego. Wtedy nie mam kłopotów z ostrością.

 

Wracając do tematu to napisz kilka Słów o całym modelu (jakieś zdjecia mile widziane)

edit:

widze ze czytasz w moich myślach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia robię teraz na poczekaniu i od razu umieszczam na forum myślę też że to niezbyt przemyślana konstrukcja pozatym te dwa serwa są na rużnej wysokości (widać na jednym ze zdjęć) i bowdeny pracują po różnych cięciwach za cholerę nie mogłem ustawić zeby obydwie części steru wysokości chodziły jednakowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko jasne.

Kolega szanowny wkleił odwrotnie ster wysokosci(tył z przodem ) i przez to ma rozchodzące się lotki steru wysokości.

Moim zdaniem (patrzać ze jest on przykręcany) to proponuje odkręcić ster.

Wyciąc lotki.

Oszlifowac ster z pozostałości zawiasuw.

Połączyć lotki w jedną całośc (drut stalowy lub węgiel)

Wkleić z drugiej (prawidłowej strony) lotki.

Zrobić wycięcie w przedniej częsci steru kierunku na łacznik lotek.

I mamy już tylko 4 serwa !

 

edit:

tak jak u tego jegomościa z dawnego DDR-u zwanego potocznie teraz Niemacami

http://www.rc-walser.ch/wpe59.jpg

 

Edit2:

Takie nierówne wychylenia steru wysokości to proszenie się o kłopoty w locie.

(Zadziałaja jak lotki w skrzydle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model kupiłem w niemczech za 80 euro (unas kosztuje ponad400 zł)całą Ektronikęw PERFECT HOBBY (oprucz serw te miałem) model lata dosyć przyjemnie odbyłem dopiero 2 loty bo pogoda kiepska czekam aż wiatr ustanie model lata bardzo stabilnie można powiedziećze jest łatwy w pilotażu (ale może nie koniecznie dla początkujących)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.