Skocz do zawartości

Zakłócenia


balcerseb88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzis wybralem sie na loty wziolem dawno juz nielatany model Troll elektryk i pojechalem tam gdzie zawsze okazalo sie ze po wlaczeniu silnika wszystkie serwa wychylaja sie we wszystki strony Robilem próby z antena zlozona rozlozona z wloczonym i wylaczonym silnikem we wszystkich przypadkach bylo tak samo wszystko drga tylko ze z przy wlaczonym silniku drgania nazilaja sie znacznie. Myslalem ze sie cos popsulo.

Nadajnik Sanwa vg600 odbiornik Jamar k. 69 Szybko wrocilem do domu po wilge i pojechalem znowu w to samo mojesce co sie okazalo z wilga dzieje sie tak samo identyczne obiewy w wildze mam orginalny odbiornik od sanwy myslalem ze to moze ten odbiornik i kwarc nie orginalny i dlatego ale nic to samo. Dziwny przypadek bo wczoraj tam latalem Wilga i wszystko bylo ok. Pojechalem w drugie miejsce ale obiawy te same. czy da sie jakos to wyjasnic ?? Dlaczego tak sie dzieje wczoraj ok dzis juz nie. Przelozylem tez nadajnik ale obiawy te same Niesadzicie ze dziwne ??

Jutro pojade sprawdzic czy dzieje sie tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewni ze wlaczylem nawet teraz robilem proby na innym kanale i calkiem innej aparaturze i to samo sie dzieje zasieg kilka krokow na dwuch nadajnikach.

Niedaleko mnie stoi nadajnik radiowo telewizyjny 242m (chyba najwiekszy w polscie) moze oni cos tam kreca i mnie zaklucaja sam juz nie wiem co myslec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis znowu odbyly sie proby zasiegu ale niestety bez poprawy to samo co wczoraj. Sprawdzalem tez na wujka sprzecie ale dzieje sie dokladnie to samo co na moim czyli wychodze z wniosku ze wine sprzetu moge wykluczyc.

Niedaleko mnie stoji nadajnik radiowo telewizyjny moze oni cos kreca i mnie zaklucaja czy to mozliwe ??

http://pl.wikipedia.org/wiki/RTCN_Rachocin oto maszt radiowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.