Skocz do zawartości

Problem z Honey Bee CP2


Marcinmb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem z moim smiglowcem Honey Bee CP2>A mianowicie podczas nauki zawisu jak to sie czesto zdaza mial miejsce wypadek...Gdy sobie ladnie wisilem i zaczelo mnie niebezpiecznie znosic w str plotu chilem poleciec w druga strone...wyszlo mi to natyle nijako ze tylko przyspieszyl w kierunku plotu..A wiec odjolem mu gazu a ze mam(wlasnorecznie zrobine xD )podwoznie treningowe to nic sie nie salo podczas laoawnia ale niestetu sunol ijeszze kawlek i jedna lopata uderzyl,niemocno w plot..Zniszczenai nieiwelki lekie ledwo widoczne zagncenie w natarciu lopaty..Sprawdzilem czy wszystko chodzi,nic nie polamne itp,a wszystko bylo ok a wiec postwilm na srodek placu dodaje gazu wirnik kreci jak powinien dostaje juz takich obrotow ze powinien sie wzniesc a tylko lekko drzy i sie przesuwa :? :crazy: noe wic daje wiekzy gaz,az doszlem do max i nic..No to odjolem gaz is pr czy wszystko jest ok...Pomyslelem ze to mzoe cos z bateriami i nie ma mocy naladowalem Li-Po(nie byl za mocno rozladowany)wyminilem baterie w nadajniku i jeszcz ejedna proba..Niestety nic sie nie poprawilo :x :? A wiec poszedlem do domu klade go na stol i szukam co jest nie tak...Gdy nie potrafilem nic znalezc wpadlem na momysl odlaczenai silnika(zasilania)i dodawania gaz bez krecenia wirnikiem...I tu znalalem problem..Jedna Lopata(ta uderzona)nie zmnia konto wskutek dodawania gazu,abo zminia ale malo...Ta druga zmienia kont i to mocno a ta lekko drgnie

Wie ktos co sei moglo stac??serwa chodza popychacze tez wszystko niby ok a jednak cos jest nie tak..TAkie rzeczy sa najgorsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może Ci się jeszcze zębatka główna poluzowała? sprawdź śrubkę zabezpieczającą od zmiany kąta natarcia łopat, jeżeli jest tam coś takiego- u mnie w Walkerze 36 jest, też mi się zębatka odkręca i mimo pełnej mocy helik jest na ziemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.