Skocz do zawartości

Heli latanie 25k od Krakowa 10.05.2008


Formica

Rekomendowane odpowiedzi

Warunki idealne, miejsce też niczego sobie. Wiaterku jak na lekarstwo, tak więc ze znajomym zaatakowaliśmy niebo 25km od Krakowa. Żona zrobiła naleśniki i było super :) . Był to pierwszy prawdziwy lot Vibe 50 po jego złożeniu w całość. No muszę przyznać, że nie mogłem się powstrzymać i musiałem wydawać co chwila z siebie dzwięki zadowolenia. :). Maszynka jest piorunująca. Ogień na niebie. Musiałem ograniczyć skok na tarczy bo nie nadążałem wzrokiem. To samo tyczyło sie pochyłu i przechyłu bo zanim wróciłem gałą do poziomu vibe wykonywał już 2 fikołki...maaasakra. Kolega polatał raptorem 50. Dzień udany na 100%

Dokładam jeszcze filmik ale to już z drugiego spotkania.

Latanie w Piekarach

oto mała relacja foto:

Mała sesja zdjęciowa przed lotem

IMG_3082_resize.JPG

IMG_3085_resize.JPG

IMG_3087_resize.JPG

IMG_3095_resize.JPG

Stanowisko serwisowe

IMG_3109_resize.JPG

HeliPad

IMG_3115_resize.JPG

Samotny bizon

IMG_3124_resize.JPG

Samotny żubr

IMG_3125_resize.JPG

Helifotografowa maszyna w locie

IMG_3127_resize.JPG

IMG_3135_resize.JPG

IMG_3137_resize.JPG

IMG_3150_resize.JPG

IMG_3162_resize.JPG

Vibe 50 (fajny cień wyszedł na łopatach.)

IMG_3178_resize.JPG

IMG_3188_resize.JPG

IMG_3196_resize.JPG

IMG_3213_resize.JPG

 

IMG_3234_resize.JPG

IMG_3241_resize.JPG

IMG_3260_resize.JPG

A to Lucciano...aka "Silent Assasin", Nigdy nie szczekną...mały, pokorny, przytulasek. Jednak gdy zbliża się noc lepiej abyście nie spotkali go na swojej drodze. Co jakiś czas pod domem zastajemy kury, kaczki, i szczury bez głów . Nigdy nie udowodniono mu winy :)

IMG_3272_resize.JPG.

No i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.