Skocz do zawartości

Porada do Honey Bee CP2


Decha

Rekomendowane odpowiedzi

jego charakterystyczną cechą jest to że nie lata... :rotfl:

drugą cechą jest to ze raczej sie nie nauczysz na tym latać

 

Oczywiscie , ze lata jak zloto bez zadnych problemow , jest wlasnie idealny do nauki i bardzo latwy do naprawy .

Dowody ? tutaj z fotkami z filmami i opisami :

http://www.epheli.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=5087

 

Jako , ze Decha jestes tam zarejestrowany wiec chyba juz czytales ?

leprzego
- lepszego , to tak na marginesie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego artykułu jeszcze nie czytałem na epheli, na razie przeglądałem Baza Heli Wiedzy. Czytałem że zrobiłeś kabelek do symulatora, podałbyś konfigurację pinów? I na jakim złączu do komputera to zrobiłeś USB (jak w Lamie jest oryginalny) czy RS232? Bo do pilota to jest wtyk S-Video.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem do strony bodajże 3-ciej. Podzwoniłem trochę po sklepach i dowiedziałem się o kabelkach takich rzeczy. Do Honey Bee CP2 nie ma kabla na USB a jak już ktoś takie cudo wystawi to podobno nie działa. W Lamie V3 jest oryginalnie kabel USB i działa poprawnie bo aparatura jest 4CH a w HB 2 jest 6CH z miksowaniem kanałów. Jak patrzyłem w FMS Beta 2 w ustawieniach Joystick to tam jest opcja tylko do 4 kanałów właśnie. Czyli wersja pod kartę dźwiękową jedynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Mak ktoś instrukcje do Honey Bee CP2 po polsku? Lub link do niej, było by super. Aż dziwne że w wersji fabrycznej HB2 nie ma koszyka na baterie tylko jakieś gumeczki dali.

 

Ale na ten kabelek do symulatora to sie już zdenerwowałem, na początku zalutowałem tak próbnie podłączam i robie według tego co na stronie

http://www.smartpropoplus.com/BlueAndGrey/default.asp

odpalam najpierw PPM Thermometer i działa git paseczki czerwone są i reagują zgodnie z ruchami drążków na aparaturze potem skonfigurowałem wszystko w FMS i poderwałem maszynę i grało. Odłączam zaciskam wszystkie koszulki termokurczliwe sprawdzam Jeszce na multimetrze czy gra i jest OK. Podpinam ponownie ucieszony że kabelek juz jest lux a tu lipa 0 sygnału. Do modelu baterii jeszcze nie wkładałem to nie wiem czy aparatura poszła sie paść czy coś z kompem i softem?

 

Odszedłem od sprawy na parenaście minut i załączam od nowa reinstalka programu mapującego joystick przez kartę dźwiękową i działa. Ale czasem jak wyjde z FMS-a i ponownie go uruchomię to sie przytnie i działać nie będzie trzeba wtedy dać na proporties w Trayu pobawić sie (Jeszce raz pozaznaczać wszystkie potrzebne opcje) dać Hide i działa znów. Ale pewno takie jajca to tylko u mnie sie dzieją :ble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.