Skocz do zawartości

Paypal chce karty ... a ja nie mam :(


Y/F-22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Panowie czy paypal totalnie już "zdurniał" i nie da rady zapłacić w HK bez posiadania karty kredytowej czy tam innej debetowej? Bo wybieram tradycyjnie płatność paypal ... i nagle prosi o powiązanie karty kredytowej bądź debetowej, których najzwyczajniej w świecie nie posiadam bo jedyne co robię to wpłacam na paypal'a z iPko. Nie idzie tego obejść rozumiem? Już chciałem zamówić sobie model i kicha .... :angry: a w płatności na hk zaznaczałem jak zawsze "paypal".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz mi się to zdarzyło, moja głupota! Masz rację .... tyle, że zawsze przeliczam na paypalowym kalkulatorze tak aby wpłacić na styk, dzisiaj miałem zapas z 3-4 zł tak na oko a wołał o to co wyżej, to jest dla mnie dziwne bo w końcu kalkulator paypala przelicza już chyba tak jakbym płacił za coś .... chyba, że przy kupnie w HK dochodzi jeszcze jakaś prowizja, której kalkulator nie uwzględnia.

 

Dopłaciłem z konta 20 zł .... i płatność przeszła ... a na koncie paypal zostało dokładnie to 20 zł ... widocznie teraz system musi widzieć jakiś zapas, w końcu zapłaciłem tyle ile wcześniej ... zawsze wpłacałem z nadwyżką 2-3 zł i przechodziło, nie wiem dlaczego dzisiaj tak się zachował nieładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślną walutą jest u mnie złoty polski i takowej waluty pieniądze trzymam na paypalu, żeby mieć dolce to chyba trzeba robić myki z innymi kontami aby już dolary przelać? Bo nie przyuważyłem opcji aby przewalutować posiadane już na paypalu złotówki na dolary a próbowałem się ostatnio bawić (właśnie wtedy gdy wołał o kartę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to chyba nawet wystarczy tylko ustawić odpowiednią walutę jako podstawową i powinno się z automatu pozamieniać.

Na stronie głównej PayPala masz odnośnik Saldo konta PayPal wchodzisz w niego i dalej masz Zarządzanie walutami następnie możesz dodać walutę i dowolną ustawić jako podstawową a jak tego będzie mało to po prawej masz narzędzie do dokonywania wymiany walut....jak będziesz miał dalej problem to pisz tutaj, będziemy razem próbowali coś zaradzić.

Edit

Jeśli chce się płacić w jakiejś walucie to trzeba mieć środki w tej właśnie walucie w przeciwnym wypadku system chce karty...

Sprawdzone przed chwilą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.