Skocz do zawartości

Feibao - chińskie odrzutowce, a Imitatory Celu Powietrznego


hubert_tata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

bubieh1, swoje głupie wpisy wyedytowałeś ale niestety nie jesteś w stanie zrobić edycji cytatów ....

tak to jest jak wiedza zwana tajemną zmienia sie w tandetną ...oba niby zaczynają podobnie

 

Co do edytowania i usuwania treści postów z tematu - jest pewna ogólnie przyjęta zasada jeśli chodzi o odpowiedzialność za takie czyny . Ale od tego mamy modów ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit : bubieh1, czemu usuwasz posty ?

w obliczu coraz gorętszych wypowiedzi nie dotyczących tematu, a tylko czepiajacych sie oponentów, zdecydowałem sie posty usunąć, skoro juz zaczynacie sie czepiać to co byłoby dalej ? wyzwiska ? prawdę mówiąc to wyzwiska już się zaczeły,

tajne projekty polskiej armii ? nic takiego nie istnieje, jesteśmy armią nawet nie drugo a trzeciorzędną w skali świata - czysto sprawa ekonomiczna, czyli niskiego PKB

przepracowałem na lotniskach 30 lat i naprawdę jest mi obojętne czy mi wierzycie czy nie ale te odrzuciaki naprawdę istnieją , wolicie uważać że nie istnieją to ok. nie istnieją,

a to że nie są ujawnione to jest sprawa CYWILÓW=producenta, a nie wojska - co niby wojsku do tego, jak model nie jest jego (prawa autorskie) ? już pisałem że najpewniej chodzi o prawa patentowe=zastrzeżony na wzór użytkowy, czy za mało widzicie wokół chińskiej i wietnamskiej podróby wszystkiego co tylko mozliwe ?

 

przy okazji jeszcze raz naprawdę proszę o zakończenie osobistych wycieczek w moim kierunku, tu na forum mamy sie bawić a nie wzajemnie obrażać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest już rozwalony totalnie.

Na razie go zamykam, potem przenoszę do ArchiwymX.

Ciebie bubieh1 na przyszłość proszę o maksimum koncentracji przy pisaniu, bo kasowanie postów nic nie daje, podobnie jak 11 krotne ich edytowanie (nie pomyliłem się ani o 1 raz).

 

Edit:

Zmiana decyzji.

Temat zostanie pod zmienionym tytułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

bubieh1, dopiero teraz odnalazłem temat, zobaczyłem wykasowane posty.Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale kasowanie postów spowodowało wprowadzenie zamętu to całego tematu i pozbawiło sensu niektóre wypowiedzi pozostałych kolegów.Jeżeli nie masz nic do powiedzenia to po prostu nie pisz.Ja akurat mogę przeczytać Twoje posty choć je zmieniłeś ale reszta kolegów takiej możliwości nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta pewność? Piszę o tych które widziałem i z którymi miałem styczność . Sam posiadałem 2,5 metrowego potwora wyrwanego za flaszkę (wolno mi wogóle tak napisać?) jednak realnie na zimno zobaczyłem że napęd mnie przerasta finansowo i poszło dalej do ludu .To było dobre 12lat temu gdybym wiedział jakie teraz będę miał możliwości to trzymał bym nadal . No ale gdyby człowiek wiedział że sie przewróci ...

 

apropos -podczas unitarki widziałem na szkole w ustce pełen magazyn płatowców - niektóre były uszkodzone inne niekompletne ...to było jakies 17 lat temu tam mnie wzięło na "duże"

 

Edit : tylko żeby nie było że to ja pokazywałem kierunek :devil: ....bo ze słupska to waćpan masz jeden rzut beretem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega jak rozumiem przeprowadza inspekcję płatowca w miejscach trudnodostepnych a nie robi to co większość rodzalu ludzkiego w takiej pozycji :mrgreen: - tej wersji sie trzymajmy hehe ,,,

Tego cudaka nie widziałem ! Kamyczek pisał na moje raczej o tych modelach je .. przepraszam Feibało a nie o ICP .

 

Skoro jednak jesteśmy przy temacie to pozwolę sobie spytac czy znasz może jędrek, wagę aluminiowego ICP - klasyczny górnopłat o rozpietości +-2,5m ? bo może będzie okazja zanabyć drogą kupna ... niestety nie mam fotek ani nie znam nazwy . Dostałem tylko info że AMW być może wystawi takie coś do sprzedazy ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Te które znam i którymi latałem bądź latam , to laminat , "deko" styropianu czasami. Te o których piszesz nie są mi znane (pewno nie wszystkie znam) ale chętnie zobaczyłbym, chociaż na fotkach. Jeśli masz możliwość zrobienia fotek i wrzucenia w temat będę dźwięczny :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.