Skocz do zawartości

Rewers w GR 16 HoTT


slekar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem posiadaczem nadajnika MC19 z modułem HoTT, odbiornikiem GR16 oraz monitorkiem HoTT.

Mam kłopot z ustawienie rewersu serwa z pozycji monitora. Na monitorze wszystko przebiega prawidłowo, monitor 'widzi"

odbiornik lecz na dołączonym do odbiornika serwomechanizmie nie następuje zmiana rewersu. To samo jest przy ustawieniu

TRIM. Zmiana serwomechanizmu z analogowego na cyfrowy nic nie daje.

Będę wdzięczny za pomoc.

slekar

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zmienia rewers bez problemu. a gdzieś kanałów nie masz pozamienianych w odbiorniku czy nadajniku?

 

sprawdzałem, nie mam pozamienianych kanałów, zresztą dzieje się tak na wszystkich kanałach, tak jakby nie było ingerencji monitora na odbiornik.

Po włączeniu zasilania odbiornika i modułu, w tym ostatnim pali się zielona i czerwona dioda-może moduł przełączył się w <Fail Safe>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem, nie mam pozamienianych kanałów, zresztą dzieje się tak na wszystkich kanałach, tak jakby nie było ingerencji monitora na odbiornik.

Po włączeniu zasilania odbiornika i modułu, w tym ostatnim pali się zielona i czerwona dioda-może moduł przełączył się w <Fail Safe>?

 

Jest revers. Tu Graupner postąpił wbrew logice. Otóż po po wybraniu na odpowiednim kanale zmaiany reversu akceptację robiłem naciskając przycisk<ENTER> i to był błąd..... należy jednocześnie nacisnąć <DEC> i <INC> aby uaktywnić wpowadzoną zmianę.

Jurku , dzięki za zainteresowanie tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.