Skocz do zawartości

Czy nadaje sie do RC??


kosa

Rekomendowane odpowiedzi

Niby można go dać do jakiegoś motoszybowca, ale jest to samozapłon do którego są problemy z dostaniem paliwa, nie ma gaźnika rc, tłumika. Jeśli chcesz tanio zacząć, to kup małego chińczyka żarowego do tego tylko klips i możesz się o wiele lepiej bawić z kwotę 150zł (widziałem kiedyś nowy asp 4ccm za 100zł na allegro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tych chińczyków gdzie można je nabyć jakiś sklep czy mówisz tutaj również o allegro??;]

Najtaniej chyba w modele.sklep.pl ale na allegro można nieraz złapać na prawdę fajne okazje.

tutaj są fajne silniki ASP najtańszy już od 127zł

 

http://www.modelarski.com...main&cat_id=217

 

Według mnie nie warto kupować tak małych spalinek bo tanio można zastąpić je elektrykami. Moja granica to 4cm. Chyba że latasz na zawodach i regulamin cię ogranicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dostałem od kolegi silniczek spalinowy "METEOR MA 2,5" mam ochotę spróbować go odpalić lecz nie posiadam gaźnika rc i tłumika. Może ktoś posiada nie potrzebne, to z chęcią bym odkupił, i jeszcze czy można dopasować te części od innego silnika??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.