Skocz do zawartości

Extra 300s .90 ze stajni CMPro


czaja18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Doszła w końcu do mnie extra na którą czekałem od niedzieli :D

dscf4558eb5.jpg

dscf4558eb5.52098d2f11.jpg

Jest to model używany, miał kraksę ale po obejrzeniu widzę że został na prawdę porządnie odbudowany.

Jej parametry:

Rozpiętość - 1650mm

Długość - 1420mm

Pow. skrzydła 50 dm2

Silnik ST g90 Ring

Waga z 3 serwami i zbiornikiem 2900g

Planowana waga do lotu poniżej 4000g

 

Zastanawiam się jakie serwa do niej dać. Mam do dyspozycji hs-422, hs-311, 3x sanwa srm-102 i conrad standard. Conrada chyba odpuszczę. Wiem że te serwa są słabe ale chce ograniczyć dodatkowe wydatki i zastosować je gdzie tylko mogę. Które do czego najlepiej pasuje? Kto oblatał ten model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam powiem ci ze nie wiem jak z wagą u niego jest bo jeszcze nie wazyłem i nie latał jeszcze musze nad nim troszke popracowac ale wiesz praca dom rodzinka nie ma czasu a teraz własne zbieram sie na pola ja tez latam na Tower Pro innym modelem na ster wysokosci dałem Tower Pro MG-995 na ster kierunku Tower Pro SG-5010S na gaz hs-322 na lotki hs-422 silnik to mvvs 12,7 jest to akrobatka o dumnej nazwie TEQILA jak bede miał czas to wstawie fotki nie jest juz za piekna bo miała 4 razy kreta złapac ale zawsze uciekł :D:D:D

jak mozesz to powiedz jak sie wstawia fotki to ci pokaze moje zabaweczki pozdro nara jak wróce to napisze jakie wrazenia były dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad TYM pakietem. Zbudowany jest z 4x KAN 1050. Mam wtedy pewność że nic nie padnie mi w locie z powodu zbyt dużego poboru prądu przez serwa. Pojemność trochę mała ale mogę sprawdzać napięcie na bieżąco bo mam zamontowany jego wskaźnik w modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.