Skocz do zawartości

Bezobsługowy AGM a... Accucell 6


Zefirek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak u Ciebie z ustawieniami, ale możesz mieć time out i będzie trzeba włączyć ponownie. Ja na Imaxsie muszę duży Pb na 3 razy ładować.

 

Kacper a jakim prądem ładujesz? 0,1 C ? Czyli w moim przypadku...  pojemność 10 Ah - prąd ładowania 1 A będzie odpowiedni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały, ale nie rozładowuje do końca :) po paru godzinach na lotnisku doładowanie trwa około 4 godziny. Raz zostawilem włączony panel na 2 tyg. przez nieuwagę i się wypompowal konkretniej .. ladowanie zajęło kilkanaście godzin, ale go odratowalem :) Nie mam ciśnienia z czasem ladowania bo robię to wieczorem przed kolejnym lataniem to profilaktycznie ustawiam bezpieczny prąd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper a jakim prądem ładujesz? 0,1 C ? Czyli w moim przypadku...  pojemność 10 Ah - prąd ładowania 1 A będzie odpowiedni?

Jeśli mogę się wtrącić, bo nie jestem Kacper. Masz akumulator rozruchowy, który w czasie pracy silnika może być ładowany pradem nawet 10A lub większym. Nie ma problemu aby go doładować 1A czy nawet 2A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.