Jump to content

WIDEORELACJA z IV PIKNIKU MODELARSKIEGO W KARGOWEJ


tomaszg6
 Share

Recommended Posts

 

 

Impreza pod tytułem "CZWARTY PIKNIK MODELARSKI" jak najbardziej udana dopisała pogoda i publiczność zjechali modelarze z województwa lubuskiego i nie tylko gościliśmy pilotów ze Zielonogórskiego Stowarzyszenia Modelarzy RC "Jantar" które pomogło w organizacji imprezy za co serdecznie dziękujemy przede wszystkim prezesowi tej organizacji Karolowi Szndiemu. Była mocna grupa pilotów modelarzy ze Zbąszynia przyjechali też koledzy ze sklepu modelarskiego Modelmotor z Poznania jak zawsze nie zabrakło ekipy ze Sulechowa i Cigacic zawitali też reprezentanci Świebodzina,Międzyrzecza ,a nawet odległego Chrzanowa .W powietrzu mogliśmy zobaczyć modele akrobatów F3A i F3M ,szybowce,moto szybowce,pół-makiety z II wojny światowej,latające skrzydła,modele combat które stoczyły bitwę o Kargowe ,modele halowe. Największym zainteresowaniem cieszył się model holownika(2,6m) który wyholowywał do góry szybowiec o dość pokaźnych rozmiarach.

G astronomicznie imprezę zabezpieczała Restauracja Maraton Kargowa(https://www.facebook.com/restauracjamaratonkargowa?ref=hl) która w raz z modelarzami działającymi przy Lotnisku Modelarskim Kargowa przygotowała dla wszystkich uczestników-modelarzy darmowy poczęstunek .

Imprezę otworzył burmistrz mista i gminy Kargowa Jerzy Fabiś w raz z panią v-ce burmistrz Martą Paron.

Został przeprowadzony konkurs na celność lądowania w którym udział wzięło dziewięciu zawodników nagrodą były puchar burmistrza Kargowej oraz dyplomy.

Wyniki konkursu:

1 msc.Bartłomiej Kapczyński (Chrzanów)
2 msc.Radosław Bocian (Zbąszyń)
3 msc. Piotr Przybyła (Zbąszyń)

Ponadto odbył się bieg publiczności po nagrody ufundowane przez firmę
www.dr-green.pl Termo Eko Energia Sp. z o.o. z Chrzanowa .

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.