Skocz do zawartości

Czy Ten Model Bendzie dobry na Początek ? :)


Patryykk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem Nowym Użytkownikiem.

 

Nazywam Się PAtryk, Jestem Z Kraśnika i Interesuje Się Modelarstem... YYY... OD Niepamientam Kiedy :)

 

Mam Pytanie Odnośnie 1 Modelu Samolotu F3a z Serwisu Allegro.pl

 

Linkacz: http://allegro.pl/item368839530_samolot_super_sonic_4_kanaly_zestaw_r_c.html

 

Już Miałem Model Samolotu Ale Taki "Lipny".

 

Teraz jak sprzedam Moją Konsolę Kupie Sobie Spaliniaka :) Ale najpierw musze Się Nauczyc Dobrze Latac.

 

Z Góry Dziękuje Za Odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli moze coś zbudujesz? Mozę RWD 5 lub Zefirka? Jeśli czytałeś forum, to powinieneś wiedzieć, o co mi chodzi. :mrgreen:Tym nie nauczysz się latać. Jak to mówią "...polecisz nim jakieś 4 sekundy..." :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś lipny i teraz znów zamierzasz lipny kupić?

 

Nie zadawaj pytań, na które odpowiedzi już wielokrotnie padały na tym forum.

Na samym początku masz dwa sensowne wyjścia:

 

1) Kupić gotowy model. Do nauki nadają się takie jak Sky Lady, Easy Glider. Wpisz sobie te nazwy w wyszukiwarce tu na forum, a znajdziesz wiele informacji na ich temat.

 

2) Skompletować sobie samemu wyposażenie, a następnie samodzielnie zbudować model (to rozwiązanie polecam ;). Najpopularniejsze modele w tej kategorii to RWD by Skazoo, oraz Zefirek. Tak jak wcześniej - wpisz sobie ich nazwy w wyszukiwarce, na forum jest wiele opisów na ich temat.

 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Kupić gotowy model. Do nauki nadają się takie jak Sky Lady, Easy Glider. Wpisz sobie te nazwy w wyszukiwarce tu na forum, a znajdziesz wiele informacji na ich temat.

 

Tak Szczeże to Niechętnie kupił bym MotoSzybowca :).

Wolał bym Już Jakiś Inny Samolocik :)

Miałeś lipny i teraz znów zamierzasz lipny kupić?

 

Hmm.... Czy On Jest Asz Tak Bardzo zły ?! :/

PS:

Zastanawiałem Się Jeszcze nad Trolem z Depr. :)

Co onim sondzicie ??

Jakie Wyposarzenie Polecacie :) Mniej Wiecej Jak Sprzedam konsole (600-700zł)

Mógł bym złożyc Całe Wyposażenie ? i Samolocik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Mozilla Firefox, przydaje się jeśli zapominasz notorycznie o ortografii

 

Edit: nie musisz zaczynać zdań od wielkich liter, wystarczy ze poprawnie stosujesz znaki interpunkcyjne to kazdy Cie rozczyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.