Skocz do zawartości

Sposób na "znaki wywoławcze"


pavelm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym się dowiedzieć jakie macie sposoby na robienie rejestracji czy też znaków wywoławczych na modelach (konkretnie folii). Próbowałem drukować drukarką laserową (znalazłem nawet podobną do oryginału czcionkę), a potem z pomocą benzyny lakowej odbijać na folii. Wychodziło nawet nieźle, z tym że w odbiciu lustrzanym :) ,a w Word'zie nie mogę znaleźć funkcji lustrzanki (jest coś takiego?). Litery są zbyt cienkie, żeby je równo narysować, nie mówiąc o wycięciu z jakiejś folii. Jakieś pomysły :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam od razu plotery :) to na skalę "domową" ma być ;)

 

czhomik wielkie dzięki, że też nie mogłem tego znaleźć...

 

Edit:

 

Eee... chyba za wcześnie dziękowałem :) Muszę mieć jakiegoś starego Worda, bo zamiast Funkcji jest Konfiguracja, a w Orientacji tylko poziom, pion i +180 stopni

 

Marcin, w jakiej cenie te ploterowane napisy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Próbowałem drukować drukarką laserową (znalazłem nawet podobną do oryginału czcionkę), a potem z pomocą benzyny lakowej odbijać na folii. Wychodziło nawet nieźle...

 

A to ciekawe - domyślam się że benzyna rozpuszcza toner? Chyba sprubuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.