Skocz do zawartości

Serwo reverser a serwa cyfrowe Hitec


kogutos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety albo stety mam od jakiś 12-stu lat Sanwę RD6000 i jestem do niej nad wyraz przywiązany. A ona bidaczka nie obsługuje dwóch oddzielnych serw na wysokości. Miałem serwa analogowe i przelutowałem sobie jedno a teraz wstawiłem drogie,cyfrowe Hitec i nie chciałem w nich bebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale niektóre serwa cyfrowe można przeprogramować przez kabel, bez otwierania. To właśnie ta przewaga nad analogami,że nie trzeba rozkręcać i lutować.

 

Using Hitec's proprietary programmer and servo test device, model HFP-10, Hitec digital servos can be programmed for, direction of rotation, center and end points, failsafe option, speed and dead bandwidth adjustment. This is great for matching sets of servos for deadband width, center and end points in giant scale aircraft applications and for reversing a digital servo when two are used on a "Y" harness. For more information on this device, check out: Digital Servo Programmer FAQ.

 

W wolnym tłumaczeniu:  

Używając programatora i testera serw HFP 10 można zaprogramować kierunek obrotów środek i punkty końcowe pracy serwa, opcje failsafe, and dead bandwidth adjustment (nieczułość serwa ??) To wspaniałe dla dopasowywania zestawu serw, środka i punktów końcowych w modelach gigantach czy odwrócenia pracy serwa kiedy używasz dwóch na kablu typu Y.

 

​Tłumaczenie moje własne, ale sens oddany. Nie zawsze potrzebny jest programator, czasem da się zrobić to z pozycji aparatury, o szczegóły trzeba by pytać bardziej doświadczonych kolegów.  Chociaż jakaś dziwna cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.