Skocz do zawartości

ODBIORNIK 4 kanałówy


barton3

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki mogekupić tani i mały odbiornik 4-kanałowy?? chce włożyć do małego samolociku który skonstrułuje z pewnymn bardziej doświadczonym modelarzem.. ;]

 

to bedzie moj pierwsyz model..bedzia mial 2 serwa....będe chciał nim sterować aparaturą od HELIKOPTERA LAMA V3 :]

 

Doradzicie coś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby sie z tych oszczędności tylko nie okazało, ze odlecisz 30m i straci zasięg....

A na taki cie stać ? Nie jest super ale do małego samolotu będzie OK.

 

GW-R4PII35-H.jpg

 

I link do sklepu:

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=5207&Product_Name=GWS_R4_PII_4Ch_FM_Pico_Receiver_35mhz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no..w przeliczeniu kosztuje troche ponad 30 zł..ale do tego przesyłka..chyba z USA nie wiem ile moze kosztowac..moga naliczyc clo i podatek vat... i do tego trzeba miec paypal a jak paypal to platnoscz gory..w takim wypadku trzeba miec karte jakas specjalna :]...mysle ze nie wyjdzie mnie duzo taniej niz podobny w polsce :D

 

a ten e-sky 6 kanałowy to dobry by był..nie tracil by zasiegu? i wspolpracowal by z 4 kanalowa aparatura od lamy? (nie znam sie to pytam :oops: ) :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadajnik od lamy, odbiornik ten 6 kanałowy e-sky za 50zł i śmigam :)

możesz zobaczyć np. tu

http://pl.youtube.com/user/GrzechuRC

 

 

najdalej odlatywałem tak że ciężko było określić czy model leci na mnie czy odemnie i z zasięgiem 0 problemów (nic także nie przerywa w locie, jak na razie)

 

To jest ten sam sprzęt w którym ciągle drżały serwa?

Nprawił się:D

Jeżeli tak to trudno powiedzieć że masz z nim zero problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli model ma kształt deski sedesowej to podejrzewam, że to bezogonowiec i wtedy aparatura z lamy nie wystarczy, bo potrzeba mikser dla latających skrzydeł. Można co prawda dokupić takowy i wpakować do modelu lub wykonać machaniczny. Ale jeśli ten twój kolega jest zaawansowanym modelarzem to powinien to sam wiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.