Skocz do zawartości

Wodzisław Śląski - Radlin II lot FPV


IRC

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik obejrzalem kilka razy.

Jest dobry.Pod wzgleden technicznym (jakosc) jak i ujec (pilotaz).

Choc minimalnie ograniczyl bym ruchy kamery,a to za wzgledu na to , ze nie jest to plynny ruch.Reszta jak najbardziej ok.Sam montaz tez jest ciekawy, film nie jest monotonny.

Muzyczka,no coz , jest jajcarska :rotfl: .

Ten Archos dziala jak burza,gdyby mu zapodac Soniaka z lepsza kompensacja tla (back light),wyszloby w jakosci dvd.

Jejku,ja Wam zazdroszcze ze mozecie sobie latac , doslownie wszedzie.

Locik pewny,zadnych zaklocen AV,rc tez niezauwazylem.A te przeloty nad dachami,miodzik :faja:

IRC,Ty jedz tam do Piotrka i pozarazaj ich :* ,z pewnoscia bedzie nas wiecej :D

 

Gratuluje naprawde fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter pierwsze próby juz za nami :) narazie był to erikson 700i chyba:)

http://pl.youtube.com/watch?v=8DKwnmFw46s

niestety jakośc fatalna ale jak na drugi raz to i tak jestesmy zadowoleni:)

nakrecilismy tego 22min:) ale na youtube tylko dalem 9min

 

heh zapomniałem ostatnio latałem z wysokościomierzem w zegarku i zanotowałem 395m:)

ale to i tak nie był najwyzszy lot Discusa wczesniej latałem już wyżej tylko jak raz straciłem model z pola widzenia bo mi oczy załzawiły i staneły mi włosy na głowie to latam juz niżej:)

dlatego latanie wasze bardzo mnie intryguje:)

 

pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich którzy oglądali mój filmik.

 

Irek może wpadniesz kiedyś do nas do Raciborza na lotnisko i pokażesz jak to wszystko wygląda:)

 

Chetnie Ja jestem otwarty na różne propozycje :) przynajmniej bedą nowe tereny do latania FPV.

Tak wogóle to jestem z Katowic , natomiast w Wodzisławiu bywam weekendowo ponieważ moja Dziewczyna tam mieszka.

 

Lot z telefonem fajny - przynajmniej daje możliwość zasmakowania czegos ala FPV :)

 

 

Jednym z moich najbliższych celów jest latanie w górach :) to bedzie czad .....

realne miejscowości to Brenna lub góra Żar :) trzeba sie w jakiś wakacyjny weekend wybrać.

 

Filmik obejrzalem kilka razy.

Jest dobry.Pod wzgleden technicznym (jakosc) jak i ujec (pilotaz).

Choc minimalnie ograniczyl bym ruchy kamery,a to za wzgledu na to ,

ze nie jest to plynny ruch.Reszta jak najbardziej ok.Sam montaz tez jest ciekawy,

film nie jest monotonny.

 

Jakość jest dobra ponieważ wieksza cześć ujeć była robiona gdy świeciło piękne słoneczko i była piękna pogoda ,

ujęcia kościoła - czyli ok 0.5 km od bazy były robione ok 18 - 19 godziny i juz nie jest tak ładnie ....

 

natomiast jeśli chodzi o ujęcia - to loty były juz dość dawno temu - a były to moje początki i w locie FPV jest troszke stresu , obawa przed tym że sie lata nad nieznanym terenem

i czasem jest nerwowe szukanie punktu odniesienia aby sie nie zgubić

 

Normalnie bym wyciął te ujęcia jednak montaż trwał tylko 1 godzine było to robione w pośpiechu bez sprawdzania, przed wyjazdem na weekend bo tak to nigdy nie ma czasu

na super produkcje :)

 

 

Ten Archos dziala jak burza,gdyby mu zapodac Soniaka z lepsza kompensacja tla (back light),wyszloby w jakosci dvd.

 

Znaczy chodzi ci o kamerke i jej kompensacje tła ? jakiego Soniaka ?

 

 

a ja latam trochę dalej w kierunku Pszowa a czasem na pszowskiej

hałdzie.

 

na pszowską hałde chetnie sie wybiorę - będą ciekawe ujęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek tak wogule to ja jestem z Chorzowa:) a moją żone poznałem własnie w Raciborzu i tak juz od 19992 tutaj latam:) hehehehhe

wakacje się zblizają wielkimi krokami na pewno nie raz bedziesz w Radlinie wiec się spotkamy wszystko nam pokazesz i wyjasnisz

No i polatamy wspólnie:)

 

pozdrawiam

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamerka Sony byla swego czasu w Future Hobbies,gdzies chyba jest nawet opis i link.

Aiptek sprawial jak na razie klopoty,jest wrazliwy na 2,4 GHz,oraz wylacza sie po kilkunastu minutach :?

Obraz dobry,ale celowac trzeba w lepszy.No i te badziewne plastiki i calosc tzw. jednorazowka.To taka moja ocena :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie koncert zyczen.

Za kilka dni bedziesz pierwszy o tym wiedzial :lol:

Poukladam,pomontuje,opisze i powiadomie Cie kiedy bedzie gotowe.OK

 

PS.

Nauczony poprzednimi porazkami,staram sie pisac o czyms co jest juz sprawdzone.

Nie uzywajac skrajnych eufemizmow.

Wtedy jest rzetelnie i konkretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.