Skocz do zawartości

Trafić w krowe czy nie trafić...


cZyNo

Rekomendowane odpowiedzi

 

Niestety nikt krowy nie ubił. Ale w świeże gówno sie udało wlecieć :)

IMG_2639.jpg

 

Zawsze jak oglądam taki filmik, to sie zastanawiam nad twardzielami co mają Butterfly'a na przełączniku, suwaku, czy jeszcze w innym miejscu niż na drążku. Jakoś mam nie odparte wrażenie, że mieli by sporą szanse w coś trafić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też latam na polu, gdzie pasie się jedna biedna krowa. Niestety ona mnie całkowicie ignoruje. Moja najśmielsze powietrzne ewolucje absolutnie nie robią na niej wrażenia.  :angry:

Za to ostatnio zahaczył mnie jeden starszy spacerowicz i się zastanowił, czy ta krowa będzie dawać mleko, bo tak nad nią latam,   :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w niedzielę miałem takie lądowanie że kadłub od śmigła po ogon był ujeb...ny w g..nie a najlepsze jest to że żonka pobiegła zadowolona po model i jak wróciła to mi mówi że w nizłe błoto wleciałem, po krótkiej chwili jak przywitał wiatr w oczy zrozumiała że to jednak nie jest błoto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.