Skocz do zawartości

starling


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam!! W maju kupiłem model Starling u P. Leszka Kwarcińskiego- Starling-. Po zamontowaniu całego oprzyżądowania Rozpocząłem "loty testowe".Starty odbywały się z gumy

i z ręki na zboczu. Model okazał się nadspodziewanie b.dobry. Chciałbym zobaczyć opinie innych właścicieli Starlingów. Jeżeli pokażecie mi jak się wkleja zdjęcia na forum to wyśkę moje fotki.

Pozdrawiam Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Anonymous

Witam! Szczepan ja przetestowałem wczoraj więcej jak podstawową akrobację na zboczu i szczerze mówiąc dawno nie miałem takiej przyjemności,a latałem już kilkoma zagranicznymi modelami. Maciel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chciałbyś usłyszeć? że lata EXTREMALNIE, że lata szybko, że .... i tak dalej - poszukaj wątków na temat FALCONa bo lata podobnie ale ma większy brzuszek i więcej Ah mozna wpakować i się ... wozić po niebie.

 

Masz dobrze ustawiony na start, na termikę , na lądowanie ? - Ile udało Ci się polatać z jednego strzału - 5 minut, 15 minut, 30 minut ? Też mam Sterlinga, ale - ze względu na lenistwo :P wolę FALCONa ( ma motorek ) , choć kroi się tego lata, że w mojej okolicy będzie może jaki holownik ... kto wie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Extremalnie to jeszcze nie w polsce! Nie ustawiałem tylko klap do kwadratowej pętli(za małe wychylenia).Extremalne latanie będzie u mnie w IRL tam wieje jal na zamówienie i mam zbocze na 650m npm.Silnik w szybowcu? to profanacja!! Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko pokazałem gdzie leży wędka ;D . Złapanie ryby to już Twoje dzieło :devil: .

Nawiasem mówiąc szybko z tym się uwinąłeś :wink: . Dodam tylko, że warto jest korzystać z przycisku "podgląd" przed wysłaniem posta, aby upewnić się jak fotka będzie finalnie wyglądała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

buwi czy jak ci tam? pilnuj swoich akku bo nie polatasz długo!!!! Po przeczytaniu kilku twoich porad nie zdobyłeś u mnie nawet 1% szacunku za twoją wiedzę modelarską!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale tylko żartowałem. Trzymam za Ciebie kciuki i - jako fan modeli z Kalisza - mam nadzieję że jak już znudzisz się STERLINGiem to popróbujesz innych modeli ze stajni KWARCIŃSKI & Spółka.

 

Jeżeli obraziłem - a nie miałem takiego zamiaru - jeszcze raz przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jerzy Markiton

Te wiatry w Irlandyji Ci wywioły resztki poczucio humoru ? Niy wkłodajonc zdjyncia pokozołeś że nojwiynkszo mucha mosz w nosie....

I niy byda Cie przepraszoł, żeś sie niy kapnoł w czym je wic !

- Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeden Starling odbył swój dziewiczy lot za moim holownikiem. Holowanie poszło gładko. Jak lata model , zapewne jego pilot się tu wypowie, ja musialem pilnować holownika bo następny szybowiec w kolejce czekał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hol ma ponad 20m więc trudno tu mówić o wpływie strug zaśmigłowych. Był to pierwszy lot tego modelu. Z mojego punktu widzenia wyglądało, że wszystko było ok. Kolega mówił, że starał się nie przeszkadzać za wiele Starlingowi na holu i model leciał jak po sznurku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.