Skocz do zawartości

Nożyki na Allegro.


Patryykk

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

 

Dzisiaj kieruje się z nietypowym pytaniem ;p (I nadodatek niewiem czy to dobry dział ).

 

Jakieś 3 minuty temu kupiłem sobie na allegro nożyki, i mam takie pytanie czy ktoś z naszego forum ma identyczny zestaw lub takie same nożyki.

Jeżeli tak to czy sa dobre, dobrze tną.

 

Pzdr ;p

 

Allegro: http://www.allegro.pl/item372584405_zestaw_nozykow_modelarskich_nozyki_51szt_klej.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym tutaj był jakimś fachowcem, ale według mnie taka cena raczej dobrze nie wpłynie na jakość tych nożyków... Porządny nożyk (taki z wyłamywanymi ostrzami) potrafi kosztować 10zł, a Ty masz 60cześci za tą dyche... No nic, sam sie przekonasz co to kupiłeś ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same ostrza są ok. ja kiedyś takie nożyki kupiłem sobie w realu (zestaw był mniejszy) i te uchwyty są niby z aluminium, ale najważniejsza część, która trzyma ostrze i gdzie działają największe siły jest z plastiku. Mocniej przyciśniesz i sie gwint złamie. Teraz musisz sobie kupić porządny uchwyt i już :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nozyki to albo nozyki firmy OLFA ( nie mowie tu o tych z odlamywanymi ostrzami tylko o precyzyjnych skalpelach jak AK 1, 3, 4

Albo jeszcze lepiej uchwyt na skalpele chirurgiczne za 10 zeta ze stali nierdzewnej i pojedyncze ostrza po 20-40gr/sz

Poki co nie ma lepszej opcjii

Ja uzywam TAKIEGO i dokladnie ostrzy nr 11 tyle ze innej firmy.

To co kupiles to jednorazowe narzedzie i to o kiepskiej jakosci niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc.

 

A tak pozatym to Bezpieczeństwo BHP zostanie zachowane ;p

 

A tak na Marginesie żeby nierobic nowego tematu i zasmiecac forum:

 

Co sądzicie żeby zrobic nowe podforum pod nazwą "Wasze Lotniska" - Czyli Tam Gdzie Spędzacie Czas ze swoimi Maszynami.

 

Czyli tam dawali byśmy Jakieś mapki, Lokalizacje i Zdjęcia Lotniska oraz W Jakim miejscu się znajduje.

 

Wypowiadajcie się :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie polecam tych nożyków do zabawy z balsą :wink: Z depronem radzą sobie ale ja takie połamałem na robieniu modelu z balsy.Kup sobie jakiś porządny nożyk :D Można nabyć coś w takim stylu za około 15pln ale jest tylko jeden nożyk i 2 ostrza i sprawdza się to jak najbardziej.Zresztą sam zobaczysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dwa podobne zestawy, kupione za 5zł w markecie budowlanym. Całość to była porażka-ostrza tępią się bardzo szybko, właściwie już nowe nie są zbyt ostre. Skalpel z plastikowym łożem ostrza- wystarczy mocniej skręcić lub nacisnąć i zerwie się gwint. Oba zestawy rozsypały się po dwóch tygodniach sporadycznego używania. Potem kupiłem prosty skalpel f-my excel(10zł) i wymienne ostrza. Mam go już 2 lata i bardzo dobrze mi służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.