Skocz do zawartości

RWD 5


Adam P.

Rekomendowane odpowiedzi

Odważny jesteś, jeszcze dobrze nie wlatałeś się w model, a już aparatem ryzykujesz.

Oczywiście zrobie jeszcze kilka lotów dla sprawdzenia wytrzymałości i wytrymowania zanim spróbuje z aparatem, poza tym ewentualna strefa zgniotu i bezwładność aparatu nie stanowią dla niego zagrożenia o ile nie przyglebie pionowo z dziesięciu metrów :)

 

Co do silnika, to jak pisałem już jest zamontowany inny, ustawiłem go i problem się rozwiązał. Poprzedni miał niecałe 350W, teraz to ok 120W, które jednak starczy do pionowego wznoszenia.

Czy w locie swobodnym bez silnika także zadziera?

Tak

Ść i kąty między skrzydłem i statecznikiem ustawione wg. planu. Jak tylko dostane jakieś śmigło i sposób mocowania go na ten silnik(emax cf2822), to popróbuje z innym ść i/lub kątami zaklinowania

 

Ps.

Przyjrzałem się temu pięknemu modelowi na "debilnej" stronie i z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.