Skocz do zawartości

Dobry, Tani i kompatybilny odbiornik z futaba 7cap/chp


laminat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj latałem swoim smykiem i tak niefortunnie wyszło ze wpadł do warty (ja szukałem dookoła niej) i nie było jak go uratowac. Nie wazne pominmy ten watek ale szukam jakiegos odbiornika ktory bedzie działał z moja aparatura i bedzie dobrze łapał sygnał a do tego jeszcze chciałbym zeby był nie drogi bo mam lekko okrojone fundusze co polecacie?. Generalnie to przymierzam sie do latania spalinowymi akrobatkami wiec musi byc to pewny sprzet.

P.S taki odbiornik jak miałem w modelu jest lekko za drogi dla mnie bo to jest futaba

r-137hp pcm 1024 ktory kosztuje około 300zł +kwarc 26zł. ja potrzebuje czegos tanszego i sprawdzonego. Co koledzy moglibyscie zaproponowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam JETI REX 7 MPD, HITEC Electron - z żadnym nie miałem najmniejszych problemów.

A może weź którąś z tańszych Futab? Np. R-147F lub taką jak miałeś tylko bez HP (cokolwiek to jest... :roll: ), ponad stówkę tańszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.