Skocz do zawartości

5 kanał w Hitech Zebra PRO


wojcio69

Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu do Easy Glider,a kupiłem aparaturę Hitech Zebra PRO wyposażoną w mikser V-Tail i Elevon. W tym sezonie mam zamiar polatać elektrykiem Cularis i brakuje mi jednego kanału na klapy. Czy do tej aparatury można dołużyć piąty kanał? Wystarczy jak będzie on w opcji on/off (klapy wychylone/klapy schowane). Dla informacji dodam, że jestem modelarzem jednorękim i obsługa dwóch drągów jednocześnie nie jest tyle nie możliwa co trochę uciążliwa, zwłaszcza gdy chodzi o synchroniczne poruszanie drągami. Tylko proszę nie piszcie, że mam dać sobie spokój. W Michałkowie pod Ostrowem Wielkopolskim zeszłego roku podczas Pucharu Polski w klasie F4C i F4CX widziałem starszego modelarza (siwizna pokryła jego skronie) również jednorękiego, który kręcił Extrą 330 taką akrobację, o której ja mogę tylko marzyć. Co prawda aparaturę przełącznikami miał najeżoną jak skorupka kasztana. Mnie wystarczą loty rekreacyjne, może jakaś beczka, pętla nic wyrafinowanego.

Dziękuję za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.