Skocz do zawartości

Co na zbocze


Kwasiu

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo mam zamiar jechać na wakacje na pewno wstąpcie na jakiś klif. Chciałem zabrać coś ze sobą. Doradźcie jakiś model szybki w budowie i dość prosty w pilotażu ponieważ nigdy nie latałem na zboczu. Z góry dzięki :lol: A i jeszcze jedno jest gdzieś jakiś fajny klif koło Łeby??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam: odbiornik albo 23g albo 6g, lipol 2s 1400mha, serwa mikro 8g, zasilanie do odbiornika ni-cd, no i silnik 3f i regiel :) podać jakieś inne informacje ?? 8) gdzie moge dostac Foxa bo na arthobby jest niedostepny :( chciałbym go zrobić w wersji szybowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Fox-a od multiplexa.Jak nigdy nie latałeś na zboczu to fox-em za małe pieniądze sie pobawisz.

 

Taa co jeszcze . . . A może jeszcze i termikę tym załapie . . .

 

 

A jakie techniki budowy masz opanowane? Może być coś z styropianu i oklejone balsą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakub Kostowicz napisał/a:

Ja polecam Fox-a od multiplexa.Jak nigdy nie latałeś na zboczu to fox-em za małe pieniądze sie pobawisz.

 

 

 

Taa co jeszcze . . . A może jeszcze i termikę tym załapie . . .

 

Jakby co to może nie termike ale :shock:

http://pl.youtube.com/watch?v=65ILoxKG_Zo

http://pl.youtube.com/watch?v=cv9QEfJKR4U

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jerzy Markiton

Ze swej strony mogę Ci polecić Swish-a. Swojego kupiłem w Mixmodelu 2 lata temu i dalej jest to mój najlepszy z małych modelików...Nie masz warsztatu - kup ARF, umiesz oklejać folią i jesteś przekonany że zrobisz to i lepiej i ciekawiej - kup ARC. Wozi się jak w termice tak na zboczu i zdolny do wszelkich swawoli jakie Ci przejdą przez te 7" między uszami....

Pozdrawiam - Jurek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.