Skocz do zawartości

Witam wszystkich


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Już od pewnego czasu czytam forum i wypadałoby powiedzieć parę słów o sobie.

Modelarstwem interesuję się od .....kiedy pamiętam. Już jako 5-cio latek ojciec zabierał mnie do modelarni(latał modelami na uwięzi) a ja koło niego pomału łykałem tego bakcyla. Były modele plastykowe, kartonowe, a latający to jaskółka. I później długo nic do momentu jak zacząłem pracować. Nabyłem w 1998r. pierwszy swój rc-model a była to electra-fly i aparatura Flash 5. Model z czasem okazał się za duży i wymieniłem na 1,5m również elektro aby mógł się zmieścić w plecaku. Obecnie latam laminatem elektro szybowca 2,8m + dobry napęd i pion w górę. I to jest to co lubię; wystarczyła jedna wizyta na zawodach f5b!!! :D

Teraz przymierzam się do makiety Ventusa 2ax 3,5m z Modelpartner, który pewnie tez zostanie zelektryfikowany. To tyle bo pisać to można długo, a najlepiej to pogadać na lotnisku.

Chętnie nawiążę kontakt z osobami latającymi wszelkiej maści elektro szybolami celem wymiany doświadczeń.

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to swój człowiek!!!

Zawsze chętnie się spotkam, tylko u mnie to coraz gorzej(lotnisko po ruskich rozkopywane), a Poznań hmmm... (daleko) to na jakieś większej imprezie.

Jestem teraz na urlopie z modelelem :D - POBIEROWO- ale gdzie latać to zielonego pojęcia nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Trzęsacza Kolego, do Trzęsacza. Tuż pod bokiem, kawał pola na klifie, tuż nad samą wodą, przy północnym wietrze tworzy się żagiel , z którego to skutecznie korzystają glejciarze, a i z PPG też się ktoś nawinie. Udanych lotów! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Trzęsacza Kolego, do Trzęsacza. Tuż pod bokiem, kawał pola na klifie, tuż nad samą wodą, przy północnym wietrze tworzy się żagiel , z którego to skutecznie korzystają glejciarze, a i z PPG też się ktoś nawinie. Udanych lotów! :D

 

No właśnie tak myślałem.Już wisiałem głowa w dół. Z tym,że od wtorku wieje tylko w zdłóż klifu i jak wiadomo kicha z żagla.

Dziś jadąc do Gryfic znalazłem pole wielkie jak cho... ze świeżo skoszoną trawą do latania nadaje się nie tylko dla modeli ale i w skali 1:1 może spokojnie lądować. Dobrze, że mam elektro to z wyciągnięciem w górę pestka. Niech no tylko dziewczyny sprzedam i będę wolny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.