Skocz do zawartości

Witam wszystkich zapaleńców!!


Darand

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowy na forum, więc wypada się przywitać. Od dwóch miesięcy wróciłem do budowy modeli - po mniej więcej 30 latach od pierwszych doświadczeń. Chociaż kogo było wtedy stać na aparaturę, silnik, kadłub z laminatu i inne akcesoria, to nauczyłem się wtedy wiele - jak działa samolot i jak cierpliwie dłubać przy modelu, żeby ładnie się prezentował i chociaż kawałek poleciał. Teraz wróciłem, zbudowałem i wyposażyłem Wilgę 2000 myśląc naiwnie że nauczę się latać, ale po pierwszej próbie i remoncie odłożyłem ja na półkę. Kupiłem Minimaga, przełożyłem wyposażenie z Wilgi i poszło... Samolocik praktycznie niezniszczalny, lądowanie na łące w miarę bezpieczne a dziesiątki godzin na symulatorze też zrobiły swoje. Ostatnio doczepiłem kamerkę Flycamone2 pod skrzydłem i zdjęcia wychodzą super. Ale widzę też ile jeszcze muszę się nauczyć.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jasne, że będę wrzucał filmy, zdjęcia i wszystko co dam radę zrobić. Na razie mam 3 filmy i ok. 250 zdjęć - ale wszystko surowe.

Na razie muszę się rozeznać w forum:

- Gdzie (tematycznie) wrzucać zdjęcia i filmy

- Jak to robić (do tej pory nic nigdzie nie wrzucałem). Filmy z Youtube mają dość mierną jakość. Postawię sobie chyba serwer FTP/HTTP do wrzucania filmów i zdjęć (z tytułu pracy mam niezłe zasoby informatyczne).

Poza tym - jestem początkujący, więc latam na łące poza zabudowaniami. Co znaczy że filmuję głównie dość nudną łąkę. Ale dzisiaj przeniosę się w ciekawsze miejsce.

 

Pozdrawiam

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.