Skocz do zawartości

KASZUBY DLG Cup


attyla

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś odwiedziłem lotnisko w Kornym z okazji zawodów DLG , bardzo mi się podobało zwłaszcza jednoczesny start kilku modeli :) spędziłem kilka miłych godzin obserwując zawody przy szklaneczce bezalkoholowego pod dającym zbawczy cień parasolem . Zawodnicy dawali z siebie wszystko w piekielnym skwarze słońca które z rzadka chowało się za chmurami.

 

dsc0061gp0.jpg

dsc0061gp0.f54b4ebb27.jpg

 

dsc0062ti8.jpg

dsc0062ti8.88c33c1b38.jpg

 

dsc0069hu0.jpg

dsc0069hu0.daea4255df.jpg

 

dsc0071ji1.jpg

dsc0071ji1.10d215f9b7.jpg

 

dsc0072bd2.jpg

dsc0072bd2.adbdc2d449.jpg

 

dsc0073nm6.jpg

dsc0073nm6.627a2dcc70.jpg

 

dsc0075hy9.jpg

dsc0075hy9.e5e716e613.jpg

 

dsc0085of1.jpg

dsc0085of1.dd19a3b47f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swieta racja...podobnie jak w szybowcu-lataj w zamknietej kabinie w taka pogode 70 stopni skwar...lepiej pijac piwko obserwowac...

albo w F1 w bolidzie poltorej godziny w nieludzkich warunkach-lepiej przed tv piwko saczyc

moim zdaniem jest to czysta definicja lenistwa....

a wszystkich ktorym 'SIE CHCE' zapraszam na f3k.pl i do wziecia udzialu w kolejnych zawodach. to nie jest trudne :-)

pozdrawiam

Pawel

p.s. przeraszam za brak polskich czcionek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100% zgadzam się z Pawłem. Dużo osób gada i gada, ale mało kto spróbuje bo "gdzie tam ja rzucam tylko na 35 metrów a wszyscy na 40" albo "ja nie mam licencji" tudzież "gdzie tam ja nic nie umiem nigdy nie startowałem".

Wybitnie widać tutaj podejście chce ale się boje. Panowie i Panie trzeba skończyć gadanie i się rozdziewiczyć, pojechać wylatać i koniec. Co prawda trzeba mieć licencje ale większość organizatorów ich nie wymaga, wystarczy do nich napisać i już można jechać na zawody. Jak się spodoba to dopiero się ją kupi.

 

Przypominam następne zawody 15 czerwca w Zabawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam następne zawody 15 czerwca w Zabawie.

 

Odwołane - następne więc to MP w Koninie 28/29.06.

 

BTW:

Te zawody to nie Korne DLG Cup tylko Kaszuby DLG Cup

 

I druga ważniejsza sprawa:

Zawody organizujemy nie dla siebie tylko dla wszystkich. Jeśli zainteresowania zawodami wśród Was nie będzie - nie będziemy ich organizować. Będziemy sobie spokojnie bez kłopotów organizacyjnych i zawracania głowy jeżdzić na zawody zagraniczne - tamtym się jeszcze chce. Myślę, że F3K udało nam się całkiem nieźle rozkręcic w Polsce. Ale jeśli nie zaangażują się w to nowi ludzie to dyscyplina wkrótce upadnie i ... będzie tak jak zawsze u nas...

 

Na temat potrzeby posiadania licencji/badań nie będę się nawet wypowiadał. Takie są przepisy a aż takie upierdliwe i drogie to nie jest.

 

A teraz co do samych zawodów.

Do tych którym podoba sie latanie modelami DLG (i do tych co o tym jeszcze nie wiedzą). Zapewniam Was, że latanie samemu lub nawet w kilka osób tak na luziku to zaledwie 20% "funu" z tego co daje uczestnictwo w zawodach. A miejsce jakie się zajmie to rzecz drugorzędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.