Skocz do zawartości

Ślizg. Stary, niezawodny FSR.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ukończyłem swój pierwszy model spalinowy - Ślizg. Został zbudowany na planach Wójcika ale i tak mała przeróbka była, ale głównie na tych planach. Wsadziłem do niego silnik lotniczy MVVS 4,6 ccm ;D . Chłodzenie odbywa się za pomocą okręconej dookoła głowicy ocynowanej miedzianej rurki. Sam wytoczyłem sobie koło zamachowe ale nie wiem czy nie za duże. Początkowo odpalałem go za pomocą skórzanego paska, ale się szybko zrywał więc kupiłem rozrusznik. Ale jak mnie nie trafiło to nie ma paska do niego :evil: . I tu pytanie do was modelarze:

1 Nie ma ktoś znajomego albo nie sprowadza czegoś z Wielkiej Brytanii? Ponieważ tam zanalazłem ten pasek.

Zdjęcia na mojej stronce

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fakt. Wyszedłem na głupa. Jeden pan się już ze mną skontaktował i powiedział co gdzie i jak. Można znać w jakich sklepach można to kupić? I chciałem sobie zrobić takie regulowane płaskowniki, ale gdzie to można kupić? Zna ktoś może adres www albo sklep?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.