Skocz do zawartości

wicherek 15rc


ali1983

Rekomendowane odpowiedzi

dziś był kolejny lot. wyszło, że jeszcze muszę zmniejszyć ster kierunku, bo model strasznie wariował i wychylić silnik bardziej w dół (ostatnio miałem to zrobić). odbył się tylko 1lot, bo wcześniej znajomy puszczał Gilesa z cmpro a potem było już późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ja również wziąłem się za Wicherka tylko 10-tkę planuję założyć mu OS MAX 10 LA i tak sobie myślałem czy motorek 1.8cm nie będzie za duży do niego ale przecież można zamontować większe np.8calowe śmigiełko o trochę mniejszym skoku i będzie ok.

 

 

ps.jak tu umieszczać fotki bo jestem tu nowy i nie bardzo wiem?

 

 

Pozdrowienia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wklejam zdjęcia przez imageshack.us :

klikasz "przeglądaj", wybierasz zdjęcie, następnie rozmiar (RESIZE IMAGE) i klikasz HOST IT, chwilę czekasz i potem zaznaczasz i kopiujesz link opisany jako HOTLINK FOR FORUMS1 (gdzieś poniżej obrazka) i wklejasz to na forum w twojej wypowiedzi. powinno wyjść (mi wychodzi). dobrze jest aby zdjęcie miało mniejszy rozmiar to idzie szybciej bo takie z 6mpx to konwertuje ze 3 minuty

 

a co do silnika to do mojego wicherka 15 asp25 okazał się za duży i tak na pół gazu było jeszcze ok ale na maxa to się robił straszny wariat. wicherek poczeka na mniejszy silnik a teraz remontuje trenera po kontakcie z anteną z lotniska

 

p1010598ur8.jpg

w640.png

 

p1010599jl6.jpg

w640.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,to mój pierwszy model silnikowy wcześniej tony kartonówek i kilka szybowców.W tym planuje zrobić lotki,żeby się nauczyć latać a jak go skończę i będzie ładnie latał, to spróbuje jakiegoś 2płata pod akrobację :twisted:

 

 

 

 

Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

jak najbardziej widzę. tylko pytanie czemu alehar ma na swojej stronie inne plany?

http://www.alehar.aplus.pl/images/artykuly/wicherek_cz2_img_male/atrykuly_wicherek_cz2_3.jpg

widziałem również wicherki które mają przymocowany płasko SP ale maja plaski SP a ja posiadam z żeberkami jak p.Shier przykazał (mam nadzieję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.