Jump to content

Witam!


Recommended Posts

Witam wszystkich. :D

Niektórzy pewnie zauważyli, że na forum jestem od paru dni. Jednak wcześniej nie czułem się członkiem społeczności, raczej gościem, który zajrzał do pokoju.

Ale dziś się wszystko zmieniło. Mam swój pierwszy model RC.

Idąc za poradami, dziś stałem się dumnym właścicielem mojego pierwszego modeliku - na razie to tylko gotowy zestaw - Heli Lama V4, ale lata jak cudo (przynajmniej póki nie próbuję nią sterować - bo to się różnie kończy :P ).

Parę słów o sobie - Stary chłop 3# na karku, a dusza młoda. Nie dzieciaty i na razie nie żonaty. Może niedługo to się zmieni... :wink: Mam za to psa - miłego, głupiutkiego i rozemocjonowanego boksia, wabi się Rocky, który kocha każdego, kto go podrapie za uchem. :D

Warszawiak z pie.... zielonego Żoliborza. W dzieciństwie miałem małą przygodę z modelami latającymi, choć po trzech szybowcach nie zaskoczyło hobby. Może za krótko żyły. :lol:

Dużo dłużej trwało małżeństwo z modelarstwem redukcyjnym, choć tu tez królowały gotowe zestawiki od 1:72 do 1:32. Parę lat temu, popatrzyłem na moją tematyczną kolekcję adwersarzy (MIG23 vs F-16, MIG-29 vs F-18, Me-109 vs Spitfire, Apache vs Hokum i samotny Camel który nie doczekał się kolegi) i z bólem serca uznałem, że jestem za stary. Kolekcję odziedziczyli cioteczni siostrzeńcy na jakąś tam okazję - aż im się oczka zaświeciły. Więcej modeli nie widziałem.

Niedawno znów poczułem pęd do lotnictwa, które gra mi w duszy od lat i nie chce przestać. Nigdy nie miałem prawdziwego RC, a zawsze chciałem mieć. Środki się akurat znalazły, okazja też i... o to jest. :jupi:

Tak więc witam wszystkich i życzę wysokich lotów. I proszę o wyrozumiałość, jeśli zapytam o jakąś głupotę... :oops: :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.