Skocz do zawartości

jak podłączyc sharka10 + balanser pb-5!?


zazuPOL47

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

jest powiedzenie żeglarskie: "Model gwizda, a sternik piz..." podobnie jest z moja wiedza na temat ładowarek i ich akcesoriów

 

foto438wp0.jpg ]

 

tu kieruje pytanie do osob ktore miaja kontakt z tymi akcesoriami i sa w stanie wytłumaczyć jak "zielonemu" w jaki sposob prawidłowo podłaczyc balanser do ładowarki a nastepnie pakiet do balansera.

 

zestaw jak na zdjeciu, nie mam zadnych innych kabli, co potrzebuje!?

 

pozdrawiam

i z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz:

http://nastik.pl/adapter-zlacz-balansera-p-1655.html << to załatwi połączenie balanser pakiet

 

http://nastik.pl/kabel-komunikacyjny-ladowarka-sharkbalanser-p-731.html to załatwi sprawę balanser ładowarka

 

a na koniec do połączenia ładowarki z pakietem musisz użyć kabla który z jednej strony będzie zaopatrzony w goldy męskie 4 mm średnicy a z drugiej strony będzie zakończony goldami do pary z pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak działa. To nie jest tylko port dedykowany do czujnika temperatury.

 

Jedną z wtyczek podłączamy do gniazda czujnika temperatury

(znajduje się na prawym boku ładowarki) a drugą do balansera (wtyczkę włączajcie zawsze wypustem

skierowanym w kierunku lewego naroŜnika urządzenia – zobacz symbol namalowany na głównym panelu

balansera).

 

Cytat z instrukcji.

A instrukcje można obejrzeć TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam podobny zestaw i dokupiłem tylko adapter (taki rodzaj przejściówki lączącej pakiet z balanserem). Jeżeli użytkujecie balanser PB-5 to proszę o odpowiedź co oznaczają zapalone czerwone diody podczas ładowania jak i po zakończeniu. Cy oznacza to ze dana cela jest ok czy też niezbalansowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.