Skocz do zawartości

Wasze zawody/kim chcecie zostać?


Marcus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przede mną długa droga, ale jak pewnie wiele osób, próba dostania sie do OLL jak nie to potem może do WSOSP (poza myśliwcami, bo jeśli do OLL sie nie dostanę to potem nie mam szans już pewnie, odpadłbym na tym samym :evil: ) a jak nie to zobaczymy co będzie... Mam jeszcze do liceum 3lata potem liceum 3lata :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry pomysł, ale chce sie wybrać do technikum lotniczego, rodzice sie zgodzili i powiedzieli ze mogą płacić za internat... (takie technikum jest tylko w Wawie i Wolsztynie). Teraz tylko pytanie - czy warto ? Jest to dość spore wyzwanie, 4lata poza domem :) no i troche kasy by poszło... Przypuszczam że pozniej jedynie na studia, bo po technikum to za duzo nie bede zarabiac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rentier ? Fajna sprawa tylko nudno :)

A ja teraz już po latach też wreszcie wiem kim chciałbym zostać jak dorosnę, a przynajmniej wiem co chciałbym robić.

A więc tak, chciałbym być specjalistą i posiadać wiedzę, której i tak nikt nie jest w stanie w jakikolwiek sposób zweryfikować. Z wiedzą tą oczywiście łączą się odpowiednie pieniądze. Z tego tytułu oczywiście nie płaciłbym takich podatków, jak każdy normalny szary obywatel, no może poza symbolicznymi. Chciałbym mieć praktycznie zero jakiejkolwiek odpowiedzialności. Chciałbym by inni kłaniali mi się w pas, a może nawet całowali po rękach ( choć nie koniecznie ). Chciałbym by dookoła mnie skakała służba, chciałbym by wozili mnie fajną bryką, może nawet sam bym czasem sobie pokierował. Chciałbym by mój szef był bardzo daleko ode mnie. Z racji pracy podróżowałbym po świecie, obracał się w wyższych sferach państwowych, chiałbym by sfery te się liczyły z moim zdaniem, ba mógłbym tym sferom w każdej kwestii narzucać bezkarnie swoje rację. Chciałbym codziennie ( no prawie codziennie ) jadać na obiad homara czy też inne temu podobne wynalazki. Mimo tego że, chodziłbym w sukience, nikt nie nazywałby mnie "zboczkiem". I w tym wszystkim byłbym "bardzo skromnym człowiekem".

Taką pracę chciałbym wykonywać, wreszcie miałbym czas no robienie modeli i latanie.

 

Patrzcie młodzieży jakie fajne zajęcie. Jeszcze macie szanse zaistnieć w tym zawodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.