Skocz do zawartości

Silnik - Awaria - Co dalej?


Bakak

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu jest tu bardzo mało osób które znają sie na autkach RC :) mój kontakt ogranicza się do brontosaurus od HSP którego mam ze 4 lata, nadal na silniku szczotkowym. Spróbuj założyć swój temat np na rcauto.pl i daj znać co z tego wyszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że to forum też nie grzeszy aktywnością użytkowników :(

 

Wydrapane na M$ 625

 

Takimi tekstami nie poprawisz popularności swojej ani tematu. Cierpliwości i pokory trochę więcej. Tak jak Kuba napisał, samochody, to nie to forum.

Tak na prawdę w tych pieniądzach które chcesz przeznaczyć na zestaw wszystko będzie podobne. Z wcześniej proponowanych przez Ciebie ten jest jak na razie najlepszy. Przesiadając się na bezszczotkę z każdego w zasadzie zestawu będziesz zadowolony, przynajmniej na początku ;). Przesiadając się na coś lepszego pewnie i tak będziesz szukał nowego napędu, nie mówiąc już o modelach zawodniczych, gdzie regulator kosztuje 2x tyle ile chcesz na cały zestaw przeznaczyć. Zanim młody dorośnie i nauczy się panować nad sprzętem minie trochę czasu i rozbitych modeli.

Silnik nie powinien moim zdaniek być szybszy niż 3900kV, po prostu nie założysz mniejszej zębatki atakującej niż chyba 17T ( nie ma miejsca żeby silnik dosunąć ) i przy powolnej jeździe auto będzie skakać. Poczytaj, albo najlepiej pooglądaj co to jest caging przy napędach BL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi.

 

@qpa

Czy na tej szczotce używałeś pakietów LiPo?

 

RcAuto chyba nie lubi mieć nowych użytkowników bo rejestrowałem się tam już jakiś czas temu i jak narazie zero odzewu.

 

@dimmus

Nie przesadzaj, na nikogo nie warczę tylko wyrażam swoje rozczarowanie.

 

Mimo wszystko dziękuję za odpowiedź.

 

Wydrapane na M$ 625

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.